11.03.2014. 18:57
Vārti: 3:44 Laine (Kīskinens, Vilsons) 0:1, 38:05 Jakuceņa (Dadonovs) 0:2, 46:54 Varlamovs (Kašpars) 0:3, 52:44 Meija (Bičevskis) 1:3, 59:54 Kīskinens (Laine, t.v.) 1:4.Soda minūtes: 4:6Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks - Jāns Laco

60' Jau pēc mača beigām dūres ar pretinieku spēlētāju izvicina "Dinamo" kapteinis Sandis Ozoliņš.

60' "Dinamo" pieprasa pusminūtes pārtraukumu, vēlāk noņem arī vārtsargu, bet Tuomass Kīskinens sešas sekundes līdz beigām pieliek mačam punktu - 4:1 spēlē un 3-1 visā sērijā. Nākamo maču komandas aizvadīs jau Doņeckā.

58': Jevgeņijam Dadonovam neizdodas realizēt izgājienu vienatnē pret Jakubu Sedlāčeku.

53': Rīgas Dinamo samazina deficītu - 1:3! Mets Robinsons ievada uzbrukumu, Māris Bičevskis izlaužas no aizvārtes un izdara rezultātu piespēli, bet Gints Meija gūst trešos vārtus tikpat izslēgšanas spēlēs.

47': Doņeckas Donbass palielina pārsvaru līdz 3:0. Lukāšam Kašparam neizdodas izcelties pēc mājinieku vārtu apslidošanas, bet pirmais pie ripas, kas stāv uz vārtu līnijas, ir Sergejs Varlamovs.

43': Jakubs Sedlāčeks ar kreiso kājsargu atvaira Peteri Virtanena netraucētu metienu no vidējas distances.

42': Pēc Roberta Bukarta plaukstas metiena no distances pie atlēkušās ripas netiek ne Pols Šehura, ne Lauris Dārziņš, ne Mets Robinsons.

41': Doņeckas Donbass spēlē pilnā sastāvā.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa. Rīgas Dinamo vēl 50 sekundes vairākumā.

40': Otrā trešdaļa noslēgusies.

39': Pie laukuma apmales Lukāšs Kašpars nospēlē ar augstu paceltu nūju pret Juri Upīti. Rīgas Dinamo vairākums.

39': Doņeckas Donbass dubulto pārsvaru - 2:0. Pretuzbrukumā Maksims Jakuceņa vārtu priekšā uzvar duelī ar Jēkabu Rēdlihu, saņem piespēli un raida ripu zem Jakuba Sedlāčeka sargāto vārtu pārliktņa. Tiesneši pēc video atkārtojuma atzina, ka kustība ar kāju nav fiksēta.

35': Viktors Zaharovs apsteidz Krišjāni Rēdlihu, taču izgājienu vienatnē pret Jakubu Sedlāčeku nerealizē - Doņeckas "Donbass" uzbrucēja mestā ripa lido aizsargstiklā.

29': Aleksandrs Ņiživijs izlaužas līdz vārtu priekšai, taču pretinieku aizsargi izdarīt metienu neļauj.

26': Rīgas Dinamo pretuzbrukums pārtop pozicionālā saspēlē, kas Doņeckas Donbass aizsardzības zonā ilgst nepilnu minūti, taču noslēdzas bez rezultāta, bet ar cīņu vārtu priekšā.

24': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

23': Jakubs Sedlāčeks izstiepjas špagatā un glābj Rīgas Dinamo pēc Kleja Vilsona metiena no labā iemetiena apļa.

22': Rīgas Dinamo fiksēti seši laukuma spēlētāji. Otrais mazākums mačā.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies.

20': Doņeckas Donbass spēlē pilnā sastāvā.

20': Mets Robinsons uzbrukuma smailē izvirza Krišjāni Rēdlihu, pēc kura metiena ripa izspraucas starp viesu vārtsarga kājsargiem, taču paliek vartu priekšā.

18': Pārkāpums pret Māri Bičevski dod Rīgas Dinamo otro vairākumu trešdaļā.

17': Pēc Laura Dārziņa piespēles bīstamu metienu no zilās līnijas izdara Krišjānis Rēdlihs, bet nevienam no Rīgas Dinamo spēlētājiem neizdodas tikt pie atlēkušās ripas.

12': Arī Doņeckas Donbass iztur pirmo skaitlisko mazākumu.

10': Pēc Laura Dārziņa metiena atlēkusī ripa nonāk pie Krišjāņa Rēdliha, taču Doņeckas Donbass glābj Jāns Laco - vārtsargs paspēj pārvietoties un ripu tvert cimdā.

10': Pols Šehura nespēj izmantot izcilu iespēju un panākt neizšķirtu. Vārtu priekšā turpinās cīņa par atlēkušo ripu, kas ļauj Rīgas Dinamo tikt pie pirmā vairākuma.

9': Jakubs Sedlāčeks uzdevumu augstumos pēc viesu kapteiņa Ruslana Fedotenko netraucēta metiena no vārtu priekšas.

7': Rīgas Dinamo iztur mazākumu un spēlē pilnā sastāvā.

7': Bīstams viesu pretuzbrukums, taču Doņeckas Donbass kapteinim Ruslanam Fedotenko vārtu priekšā neizdodas aizsniegties līdz ripai.

5': Marsels Hosa nopelna noraidījumu par ripas izmešanu ārpus laukuma un atstāj Rīgas Dinamo mazākumā.

4': Doņeckas Donbass gūst ātrus vārtus un izvirzās vadībā ar 1:0. Izgājienu vienatnē pret Jakubu Sedlāčeku realizē Tēmu Laine, gūstot piektos vārtus četrās izslēgšanas spēlēs.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas Dinamo: Jakubs Sedlāčeks (Mikaels Telkvists); Georgijs Pujacs - Mets Robinsons, Sandis Ozoliņš - Jēkabs Rēdlihs, Krišjānis Rēdlihs - Kristaps Sotnieks; Juris Upītis - Māris Bičevskis - Gints Meija, Lauris Dārziņš - Pols Šehura - Roberts Bukarts, Marsels Hosa - Andris Džeriņš - Aleksandrs Ņiživijs, Mārtiņš Cipulis - Rustams Begovs - Gunārs Skvorcovs.