13.11.2013. 19:08
Vārti: 13:46 Vilsons (Bukarts, Ozoliņš) 1:0, 25:44 Upers (Rudenko, Žailaulovs, vair.) 1:1, 32:30 Ozoliņš (Hosa, Vilsons, vair.) 2:1, 37:42 Antropovs (Semjonovs, Žailaulovs) 2:2, 65:00 Hosa 3:2Soda minūtes: 16:16Metieni: 27:30Vārtsargi: Mikaels Telkvists - Āri Ahonens

Pēcspēles metieni: Pēc Dmitrija Upera metiena Rīgas Dinamo glābj vārtu stabs, bet Marsels Hosa ar metienu nodrošina Rīgas Dinamo uzvaru ar 3:2!

Pēcspēles metieni: Mikaels Telkvists tiek galā ar Nikolaja Antropova metienu, savukārt Aleksandram Ņiživijam neizdodas raidīt ripu starp kājsargiem.

Pēcspēles metieni: Astanas Barys kapteinis Dmitrijs Upers ar metienu pārspēj Mikaelu Telkvistu, bet Aleksandrs Ņiživijs rezultātu izlīdzina!

Pēcspēles metieni: Brendons Bočenskis met pāri vārtiem, taču Māris Bičevskis apspēlē vārtsargu, bet trāpa pa kājsargu.

Pēcspēles metieni: Romāna Starčenko metienu atvaira Mikaels Telkvists, bet arī Kaila Vilsona izgājiens panākumiem nevainagojas.

Pēcspēles metieni: Taglatam Žailaulovam neizdodas ripu raidīt starp Mikaela Telkvista kājsargiem, tomēr arī Aleksandra Ņiživija metiens mērķi nesasniedz.

Pēcspēles metieni: Mikaels Telkvists revanšējas arī Dastinam Boidam, bet arī Pols Šehura nespēj gūt vārtus.

Pēcspēles metieni: Mikaels Telkvists revanšējas Naidželam Dousam, taču arī Aleksandram Ņiživijam neizdodas gūt vārtus.

Pēcspēles metieni: Aleksandrs Ņiživijs ripu raida starp kājsargiem, bet Dastins Boids rezultātu līdzsvaro - 2:2 arī pēcspēles metienos.

Pēcspēles metieni: Roberta Bukarta metienu atvaira Āri Ahonens, bet Naidžels Douss ripu raida starp Mikaela Telkvista kājsargiem - 1:1.

Pēcspēles metieni: Pols Šehura no neērtā tvēriena izvirza Rīgas Dinamo vadībā, bet Mikaels Telkvists aptur Nikolaju Antropovu.

65': Viesu centieni tiek bloķēti, un arī papildlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdodas.

65': 12 sekundes pirms pagarinājuma noslēguma Miks Indrašis atstāj Rīgas Dinamo mazākumā.

62': Pols Šehura met virsū Āri Ahonenam. Pēc tiesneša svilpes emocijas uzvirmo Meta Robinsona un Dastina Boida starpā, abiem saņemot divas soda minūtes par rupjību.

61': Vairākumu neizdodas realizēt, bet rīdzinieki turpina kontrolēt pagarinājuma gaitu.

61': Pēc Kaila Vilsona metiena viesus glābj vārtu stabs.

61': Sācies papildlaiks. Rīgas Dinamo vairākumā atlikušas 48 sekundes.

60': Pamatlaiks noslēdzies ar neizšķirtu 2:2.

60': No lieliskas pozīcijas Pols Šehura met secen tālajam stūrim.

59': Pārkāpums pret Miku Indraši, bet aizturētā soda laikā lielisku izdevību neizmantoja Marsels Hosa.

58': Uzbrukuma smailē Roberts Bukarts, taču viesu vārtsargs nosedzis vārtu tuvo stūri.

56': Spēcīgs metiens Mārtiņa Cipuļa izpildījumā no labā iemetiena apļa.

54': Pēc Aleksandra Ņiživija piespēles uzbrukumam pieslēdzas Mets Robinsons, taču pēc viņa metiena no vārtu priekšas sāncenšus glābj vārtsargs, noturot neizšķirtu uz tablo.

50': Savainojumā iedzīvojas Gints Meija, kurš laukumu nespēj atstāt saviem spēkiem un taisnā ceļā dodas uz ģērbtuvēm.

49': Viesus glābj Āri Ahonens, ar plecu atvairot Vitālija Pavlova metienu.

48': Mikaels Telkvists atvaira Astanas Barys uzbrucēja Brendona Bočenska izgājienu vienatnē.

43': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

43': Abpusējs noraidījums Kristapam Sotniekam un vieso otro vārtu autoram Nikolajam Antropovam.

41': Viesi sāk apņēmīgi, un Sandis Ozoliņš jau pirmajā iznācienā uz ledus nopelna noraidījumu.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Pēc 40 minūtēm rezultāts neizšķirts - 2:2.

40': Māris Bičevskis no vārtu priekšas met garām mērķim.

38': Astanas Barys otro reizi rezultātu līdzsvaro - 2:2. Pēc metiena no distances pirmais pie atlēkušās ripas ir Nikolajs Antropovs.

38': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

36': Mazākumā pēc Vitālija Pavlova metiena Gints Meija tiek pie atlēkušās ripas, bet viesus glābj vārtsargs.

36': Aleksandrs Ņiživijs pārkāpj noteikumus, un pēc deviņām sekundēm Astanas Barys spēlēs vairākumā.

34': Pārkāpums pret Vitāliju Pavlovu, Rīgas Dinamo atkal tiekot pie vairākuma.

33': Rīgas Dinamo atgriežas vairākumā - 2:1! Kails Vilsons piespēlē Marselam Hosam, kurš tālāk atrod Sandi Ozoliņu. Komandas kapteinis no vārtu priekšas gūst ceturtos vārtus vairākumā.

32': Pārkāpums pret Miku Indraši. Rīgas Dinamo tiek pie trešā vairākuma spēlē.

27': Roberts Bukarts ietriecas sāncenšu vārtsargā, nopelnot noraidījumu. Jevgeņijs Blohins dodas pārmācīt Rīgas Dinamo uzbrucēju un sastāvus līdzsvaro.

26': Astanas Barys vairākumā rezultātu līdzsvaro - 1:1. Dmitrijs Upers vārtu guvumā pārvērš piespēli no aizvārtes.

25': Mikaels Telkvists tiek galā ar Naidžela Dousa pirmo metienu, bet pie atlēkušās ripas tikt viņam neļauj Mets Robinsons.

24': Vitālijs Pavlovs atstāj Rīgas Dinamo mazākumā.

23': Astanas Barys hokejisti savērpj karuseli, taču Mikaels Telkvists spēlē lieliski, ripu tverot ķērājcimdā.

21': Pēc Kema Barkera metiena no distances un rikošeta vārtu priekšā Rīgas Dinamo otro reizi glābj stabs.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies ar 1:0 Rīgas Dinamo labā.

20': Viesi spēlē pilnā sastāvā.

19': Pēc diviem Marsela Hosas metieniem Astanas Barys glābj vārtsargs.

18': Rīgas Dinamo tiek pie otrā vairākuma - Nikolajs Antropovs mājinieku aizsardzības zonā ar neatļautu paņēmienu atbruņo Aleksandru Ņiživiju.

14': Rīgas Dinamo izvirzās vadībā - 1:0! Sanda Ozoliņa metienu atvaira sāncenšu vārtsargs, savukārt Roberta Bukarta mestā ripa līdz vārtiem nenonāk. Taču tā veiksmīgi atlec pie Kaila Vilsona, kurš gūst astotos vārtus sezonā!

13': Viesi spēlē pilnā sastāvā.

11': Aizsargs Mets Robinsons vienatnē izraujas pretuzbrukumā un izprovocē noteikumu pārkāpumu. Astanas Barys - otrā sliktākā komanda mazākumā.

8': Mikaels Telkvists spēlē pārliecinoši, pēc metiena no distances tiekot galā arī ar atlēkušo ripu.

6': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā. Mazākumā divas reizes izdevās raidīt ripu ārpus aizsardzības zonas, bet pēc Naidžela Dousa metiena glāba vārtu stabs.

4': Krišjānis Rēdlihs nopelna noraidījumu par klupināšanu un atstāj Rīgas Dinamo mazākumā.

1': Bīstams Meta Robinsona metiens no distances.

1': Spēle ir sākusies!

'

Rīgas Dinamo: Mikaels Telkvists (Rihards Cimermanis); Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs - Mets Robinsons, Kristaps Sotnieks - Krišjānis Rēdlihs, Edgars Siksna; Marsels Hosa - Kails Vilsons - Roberts Bukarts, Aleksandrs Ņiživijs - Pols Šehura - Mārtiņš Cipulis, Marcels Haščāks - Māris Bičevskis - Miks Indrašis, Vitālijs Pavlovs - Artūrs Kuzmenkovs - Gints Meija, Deivids Sarkanis.