13.01.2016. 18:13
Vārti: 17:15 Kulda (Pavlovs, Saigo) 1:0, 24:06 Burdasovs (Paršins, Kempnijs) 1:1, 35:30 Hohrjakovs (Burdasovs, Paršins, vair.) 1:2Soda minūtes: 6:12Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks - Dominiks Furhs

56': Apmainīšanās vētrainiem uzbrukumiem. Vispirms Iļja Mihejevs trāpa pa Jakuba Sedlāčeka sargāto vārtu stabu, bet prettriecienā vārtsargam nepatīkami pa kaklu trāpa Miķelis Rēdlihs.

53': Spiediens Rīgas "Dinamo" izpildījumā, bet Oskara Cibuļska, Miķeļa Rēdliha un Gunta Galviņa metieni mērķi nesasniedz. Taču Omskas "Avangard" aizstāvoties pazaudē daudz spēka.

60' Sējējs pieprasa pusminūtes pārtraukumu, vēlāk noņem vārtsargu, tomēr izglābties neizdodas. Omska bija tuvāk saviem trešajiem vārtiem - divreiz lieliski savu vārtu priekšā nospēlēja Sotnieks - un svin pelnītu uzvaru ar 2:1.

52': Beidzot iespēja rodas arī nemanāmajam Laurim Dārziņam, kurš, palicis viens pret sāncensi, izdara metienu aizsarga aizsegā, bet ripu no apakšējā stūra izvelk vārtsargs.

49': Asā pretuzbrukumā Kaspars Saulietis piesaista trīs pretinieku uzmanību un atrod Miķeli Rēdlihu, kura metiens bloķēts. Tālāk ripa nonāk pie Oskara Cibuļska, bet arī viņa metiens no vidējas distances netiek tālāk par pirmo pretinieku.

47': Vētrais uzbrukums rīdzinieku pirmā virknējuma izpildījumā - Miks Indrašis nokārto momentu no vārtu priekšas Andrim Džeriņam, kurš šauj virsū vārtsargam.

44': Mikam Indrašim lielisks moments pēc metiena no šaura leņķa, un uzbrucējs ir notikumu epicentrā arī otrā laukuma galā - pēc svilpes metienu izdarījušais Martins Erats iesit Indrašim ar nūju, un atkal grūstīšanās, iesaistoties visiem laukumā esošajiem spēlētājiem.

43': Agresīvi pretinieku vārtu virzienā dodas Miķelis Rēdlihs, un tas Omskas "Avangard" spēlētājos izraisa neapmierinātību, kas aprobežojas ar pagrūstīšanos.

41': Sākusies beidzamā trešdaļa.

40': Kaspara Saulieša solo līdz pat pretinieku vārtiem, bet metiens lido virsū vārtsargam, un ar to noslēdzas otrā trešdaļa.

39': Vēl divas iespējas aktīvajam Pjotram Hohrjakovam. Viņš vispirms mēģina apslidot vārtus, taču Jakubs Sedlāčeks ripu izsit. Pēcāk Hohrjakovs tiek pie metiena, bet tas tiek bloķēts.

36': Omskas "Avangard" izvirzās vadībā ar 2:1. Pjotrs Hohrjakovs četru pretinieku ielenkumā tiek pie metiena no vārtu priekšas un vārtu guvumā pārvērš piespēli no aizvārtes.

35': Laukuma saimniekus mazākumā atstāj Māra Jasa pārkāpums.

34': Rīgas "Dinamo" vairākumā izdodas tikai divas vērā ņemamas kombinācijas, tāpēc rezultāts ir likumsakarīgs - Omskas "Avangard" spēlē pilnā sastāvā.

32': Tims Sestito ietriec apmalē Nikolaju Ļemtjugovu, un krievu uzbrucējs ar to ir neapmierināts. Sestito piedāvā nomest cimdus, Ļemtjugovs to izdara, bet uzreiz metas virsū pretiniekam un nopelna 2+10 soda minūtes par rupjību. Sestito izdevās izprovocēt pretinieku un nopelnīt komandai vairākumu.

31': Pēc rezultāta izlīdzināšanas vairāk un bīstamāk uzbrūk Omskas "Avangard", kam ieķeršanās rīdzinieku zonā un pāris apļu apmešana nesagādā lielas problēmas.

28': Uz priekšu lido Miķelis Rēdlihs, cīņā ar pretinieku aizsargu tiekot pie metiena, un tas aizsāk momentu virkni, kas rada haosu Omskas "Avangard" vārtu priekšā.

25': Omskas "Avangard" panāk izlīdzinājumu - 1:1. Rīdzinieki iztur mazākumu, bet dažas sekundes pēc tā noslēguma aizsardzība tiek sarauta gabalos: Deniss Paršins atrod Antonu Burdasovu, kuram metiens tukšos vārtos ir viens no vieglākajiem karjerā.

24': Notikumiem pārbagāta minūte. Pēc Ivana Ļekomceva metiena no zilās līnijas rīdziniekiem talkā nāk vārtu stabs, bet Vladimira Sobotkas metienu izvelk Jakubs Sedlāčeks. Rīgas "Dinamo" uzreiz traucas pretuzbrukumā - Miks Indrašis nogādā ripu līdz Andrim Džeriņam, bet viņa metienu ar pašu pirkstgalu izvelk sāncenšu vārtsargs.

23': Tims Sestito sāncenša raušanos uz vārtiem aptur ar pārkāpuma palīdzību, Rīgas "Dinamo" otro reizi pēc kārtas paliekot mazākumā.

21': Sākusies otrā trešdaļa, un uzreiz pie metiena no labās puses tiek Gunārs Skvorcovs.

20': Trešdaļas pēdējā minūte tiek aizvadīta Rīgas "Dinamo" zonā, taču mājinieki iztur un dodas pārtraukumā.

18': Edgars Kulda vēlreiz nonāk uzbrukuma smailē, taču izgājiens vienatnē pret sāncenšu vārtsargu Dominiku Furhu paliek nerealizēts.

18': Rīgas "Dinamo" izvirzās vadībā - 1:0! Vitālijs Pavlovs ievelk ripu pretinieku zonā pa kreiso malu, izdara piespēli, un nūju vārtu priekšā pieliek Edgars Kulda!

16': No kreisā stūra līdz vārtu priekšai tiek Andris Džeriņš, kura metiens tiek bloķēts. Taču tas nav viss Rīgas "Dinamo" pirmās maiņas izpildījumā, jo gaviļnieks Gunārs Skvorcovs šauj pāri tuvajam devītniekam, lai gan iespēja bija laba.

13': Netraucēts Nikolaja Ļemtjugova metiens no vidējas distances Jakubam Sedlāčekam problēmas nesagādā, kamēr Denisa Paršina pielabotais metiens no zilās līnijas lido garām Rīgas "Dinamo" vārtiem.

8': Omskas "Avangard" atbildi parādā nepaliek, sakurot pirti rīdzinieku vārtu priekšā, bet Vladimiram Sobotkam un Maksimam Kazakovam ar metieniem no tuvas distances neizdodas pārspēt Jakubu Sedlāčeku.

8': Enerģiski uz priekšu metas Rīgas "Dinamo" ceturtā maiņa, un pēc Armanda Bērziņa piespēles pie diviem bīstamiem metieniem no zilās līnijas tiek komandas kapteinis Kristaps Sotnieks.

6': Bīstami Vladimira Sobotkas un Antona Burdasova metieni no labā iemetiena punkta, Omskas "Avangard" teju visas divas minūtes pavada uzbrukuma zonā, tomēr momenti paliek neizmantoti un rīdzinieki spēlē pilnā sastāvā.

4': Laukuma saimnieki paliek mazākumā skaitliskā sastāva pārkāpuma dēļ, turklāt visi seši spēlētāji piedalījās cīņā, nevis bija maza aizķeršanās nomaiņas laikā.

2': Rīgas "Dinamo" pazaudē ripu aiz saviem vārtiem, un tas ļauj pirmo momentu izveidot viesiem, taču Aleksandra Čerņikova asā piespēle gar vārtiem adresātu nesadniedz.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas "Dinamo" sastāvs: Jakubs Sedlāčeks (Jūakims Ēriksons); Kristaps Sotnieks - Ēriks Ševčenko, Guntis Galviņš - Stīvens Saigo, Oskars Cibuļskis - Māris Jass; Gunārs Skvorcovs - Andris Džeriņš - Miks Indrašis, Lauris Dārziņš - Tims Sestito - Gints Meija, Kaspars Saulietis - Vitālijs Pavlovs - Miķelis Rēdlihs, Filips Toluzakovs - Armands Bērziņš - Edgars Kulda.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana