20.01.2015. 17:56
Vārti: 11:58 Andronovs (Ņemecs, Hjalmarsons) 1:0, 27:40 Mamins (Teļegins) 2:0, 43:06 Hjalmarsons (Grigorenko, Engkvists) 3:0Soda minūtes: 6:4Vārtsargi: Staņislavs Gaļimovs - Džefs Delorjē

50': Pēc metiena no zilās līnijas haoss Maskavas CSKA vārtu priekšā, un tas ļauj pie ripas tikt Laurim Dārziņam, taču Rīgas "Dinamo" kapteinim neizdodas ripu raidīt pustukšos vārtos: laukuma saimniekus brīnumaini glābj Staņislavs Gaļimovs.

49': Divatā pret aizsargu izraujas Miķelis Rēdlihs un Lauris Dārziņš, pirmajam izvēloties izdarīt metienu, ar kuru galā tiek Staņislavs Gaļimovs.

48': Maskavas CSKA iztur arī trešo mazākumu, lai gan izskaņā spēcīgi no labas pozīcijas meta Milans Jurčina.

46': Mārtiņš Cipulis cenšas ielauzties laukuma saimnieku aizsardzības zonā un tiek neatļauti kavēts, Rīgas "Dinamo" tiekot pie trešā vairākuma.

44': Maskavas CSKA palielina pārsvaru līdz 3:0. Pēc piespēles no aizvārtes netraucētais Simons Hjalmarsons trāpa tālajā augšējā stūrī.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Noslēgusies otrā trešdaļa.

40': Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā, laukuma saimniekiem neļaujot izdarīt nevienu bīstamu metienu.

38': Divas soda minūtes par rupjību saņem Milans Jurčina, kurš divcīņā pie apmales saķēra pretinieku.

36': Pēc Laura Dārziņa piespēles no aizvārtes Mikam Indrašim ar vienu pieskārienu ripai izdodas atbrīvoties no sedzēja, taču metiens no neērtā tvēriena ir pagalam neprecīzs.

34': Iespēja Maskavas CSKA uzbrucējam Andrejam Stasam, taču laukuma saimnieku bīstamā ofensīva noslēdzas tikai ar neprecīzu metienu.

28': Maskavas CSKA dubulto pārsvaru - 2:0 ar metienu no neērtā tvēriena, pārsteidzot Džefu Delorjē, panāk Maksims Mamins.

28': Pēc Oskara Cibuļska metiena no zilās līnijas pie atlēkušās ripas tiek Lauris Dārziņš, tomēr Rīgas "Dinamo" kapteinim neizdodas izmantot labāko momentu spēlē.

25': Joprojām neizteiksmīgs sniegums Rīgas "Dinamo" izpildījumā. Bīstamākais metiens padevās Gunāram Skvorcovam, kurš mājinieku vārtus apdraudēja uzreiz pēc zilās līnijas šķērsošanas.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Noslēgusies pirmā trešdaļa.

20': Pēc metiena no distances ripa trāpa mājinieku uzbrucējam Simonam Hjalmarsonam, taču Džefam Delorjē un Rīgas "Dinamo" talkā nāk vārtu stabs.

20': Arī Rīgas "Dinamo" iztur pirmo skaitlisko mazākumu un spēlē pilnā sastāvā.

19': Maskavas CSKA spēlē pilnā sastāvā, bet Rīgas "Dinamo" jāiztur 75 sekundes skaitliskajā mazākumā.

18': Maskavas CSKA pretuzbrukuma laikā divas minūtes par klupināšanu saņem arī Lauris Dārziņš, tādēļ vienības spēlēs četratā pret četriem, kam sekos mājinieku vairākums.

17': Cīņā pie apmales krīt Rīgas "Dinamo" kapteinis Lauris Dārziņš, līdz ar to rīdzinieki tiek pie otrā vairākuma pēc kārtas.

15': Andris Džeriņš atrod Gintu Meiju, kurš mēģina izdarīt piespēli metiena pozīcijā esošajam Rodrigo Ābolam, taču ripa adresātu nesasniedz. Rīgas "Dinamo" joprojām nav izdevies sagriezt karuseli pie laukuma saimnieku vārtiem.

12': Maskavas CSKA izvirzās vadībā ar 1:0. Krišjānim Rēdliham neizdodas izmest ripu ārpus rīdzinieku zonas, un tas ļauj metiena pozīcijā nonākt Ondržejam Ņemecam. Viņš šauj no distances, ripa trāpa Sergejam Andronovam pa kāju un atrod ceļu Džefa Delorjē sargātajā cietoksnī.

11': Maskavas CSKA spēlē pilnā sastāvā, turklāt Rīgas "Dinamo" vairākumā neizdevās izveidot nevienu bīstamu momentu: sāncenšu zonā tika pavadīta tikai puse vairākuma.

9': Rodrigo Ābols laukuma saimnieku zonā ielaužas pa kreiso malu un izprovocē divu minūšu vairākumu par klupināšanu.

5': Lai gan pārsvars pieder Maskavas CSKA un rīdziniekiem nav izdevies nostiprināties sāncenšu zonā, bīstamu momentu nav arī pie Rīgas "Dinamo" cietokšņa.

2': Slovēnis Jans Muršaks izdara bīstamu plaukstas metienu Aleksandra Jerofejeva aizsegā, bet Džefs Delorjē tiek galā ar augšējā stūrī lidojošo ripu.

1': Spēle ir sākusies.

Rīgas "Dinamo": Džefs Delorjē (Jakubs Sedlāčeks); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks - Aleksandrs Jerofejevs, Ralfs Grīnbergs - Mārtiņš Porejs; Broks Troters - Linuss Videls - Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš - Miks Indrašis - Mārtiņš Cipulis, Rodrigo Ābols - Andris Džeriņš - Gints Meija, Kaspars Saulietis - Māris Bičevskis - Gunārs Skvorcovs.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa