07.09.2015. 18:29
Šodien Arēnā Rīga Eiropas čempionāta trešajā dienā Latvijas valstsvienība tiekas ar Čehijas izlasi, kas pirmajās divās spēlēs izcīnījusi uzvaras. Teksta tiešraidē aktuālākie notikumi laukumā!

Oficiālā teksta tiešraide: Čehija - Latvija

40' Latvija svin otro uzvaru čempionātā - 72:65 pret Čehiju!

39' Čehu līderim Veselijam piektā piezīme. Kaspars Bērziņš ar soda metieniem panāk 70:60, vēl jāspēlē pusotra minūte.

37' Čehi steidzas, un priekš viņiem īstā brīdī no distances precīzs Satoranskis - 62:55, un Bagatskis ņem pārtraukumu.

35' Kapteinis ir visur - lec visaugstāk, pārtver, iemet! Plus 12 (62:50) piecas minūtes pirms beigām.

34' Timmam izsit bumbu driblā, Satoranskim atkal 2+1. Bagatskis aicina ievilkt gaisu un nomierināties (59:50).

33' Kāda cīņa no komandas kapteiņa puses - pakaļ visām neitrālajām bumbām, krītot autā, publika ekstāzē, un Timma panāk 56:44! Čehiem minūte.

32' Blūms atkal sakurina - izprovocē Jelineku uz sodu uzbrukumā. Otrā galā Bērziņš ar neatlaidīgu cīņu 4 vīru ielenkumā izprovocē Satoranski uz piezīmi.

31' Sākas pēdējā ceturtdaļa. Strēlnieks, Blūms, Timma, Mejeris, Bērziņš. Satoranskis, Jelineks, Šilbs, Auda un Houška. Līdz šim čehu rezervistiem 0 punkti, Latvijas - 21.

30' Satoranskis nedaudz atdzīvina čehus un pēc 30 minūtēm 51:42!

30' Timma caurgājienā skaisti izrausta Šilbu un, pēdējai minūtei sākoties 51:39! Čehiem minūte!

28' Mejers caurgājienā izprovocē Veseliju uz ceturto piezīmi. Jans tiek nomainīts, Mareks ar sodiņiem panāk plus desmit (49:39).

28' Tiesneši pasaudzē Veseliju un nefiksē piezīmi pret Bertānu. Bumba paliek Latvijai, un Bertāns vēlreiz izprovocē piezīmi. No soda metienu līnijas Dairis iemet abus (47:39).

37' Pēc ilgāka pārtraukuma Blūms ar trejaci izkustina rezultātu (45:37). Pumrpla soda metienos 0/6, nupat uzmeta kluso no soda laukuma...

25' Pēc lielas cīņas tiesnesis fikē piezīmi aizsardzībā Latvijai, Bagatskis saķer galvu, publika svilpj. Troksnis traucē čehiem kārtējo reizi trāpīt no soda metienu līnijas (42:37). Notiek cīņa par iniciatīvu!

24' Meiers cīņā par bumbu izkārto Veselijam treso piezīmi. Publikas izsvilpts, Jans spiests doties atpūtā. Brīdi vēlāk gan līdzīgā situācijā piezīme pašam Mārtiņam.

22' Meiers uzbrukumā turpina labi iesākto pirmā puslaika beigās, bet aizsardzībā ar Veselija apturēšanu tik un tā problēmas.

21' Otrais puslaiks sākas. Latvijai laukumā Strēlnieks, Blūms, Janičenoks, Freimanis un Meiers.

Strēlniekam 8+3rp, Blūmam 8+3ab, Bertānam 7. Veselijam 13+6ab, Satoranskim 11+5rp (visas piespēles jau pirmajā ceturtdaļā).Atlēkušās bumbas: Čehijai 15, Latvijai 22Kļūdas: Čehijai 1 (!), Latvijai 7Piezīmes: Čehijai 5, Latvijai 9Soda metieni: Čehijai 4/8, Latvijai 0/1 (!)

20' 28,8 sekundes pirms puslaika beigām Bagatskis pie 33:38 un pirms uzbrukuma paņem pārtraukumu. Pēc tā čehiem zona, bet Latvija izveido uzbrukumu uz Strēlnieku, kurš caurgājienā pieliek punktu - pirmais puslaiks beidzas ar 40:33!

20' Pēdējai minūtei sākoties, kapteinis iemet arī trejaci un uzvelk gan komandu, gan publiku. Atskan vienots "LAT-VI-JA!"

19' Pēc minūtes Blūms eleganti piespēlē Meieram, kurš panāk jau 35:31.

18' Kapteinis Blūms nākamajā uzbrukumā pēc ilgāka pārtraukuma izvirza vadībā Latviju - 33:31. Čehi ņem minūti, laukumā karsējas ar "Esam un būsim!"

18' Beidzot arī Veselijam piezīme, tā viņam pirmā, bet čehiem 17 minūtēs tikai ceturtā... Nākamajā epizodē arī Satoranskis ar piezīmi aptur Meiera mēģinājumu spiest apakšā. Ar trešo mēģinājumu Mārtiņš netiek sists un - divi punkti grozā! (31:31)

17' Izdodas noturēt aizsardzību un Bērziņš ar diviem punktiem reabilitējas par iepriekšējo epizodi. Diemžēl pēc tam Kaspars saņem savu trešo piezīmi. Brīdi vēlāk Bērziņam jau ceturtā piezīme, par ko aktīvi protestē Bagatskis un līdzjutēji.

16' Bērziņa danka mēģinājumu ar efektīgu bloku aptur Veselijs, čehi arī izglābj bumbu no auta un ātrajā sagādā piezīmi Latvijai.

15' Diemžēl atkal pārtērēts uzbrukuma laiks, bet otrā laukuma pusē Šilbs precīzs no distances. Latviju spēlē ar diviem tālajiem pēc kārtas patur Bertāns.

14' Freimanis un Strēlnieks nomaina Timmu un Bertānu, brīdi vēlāk uz tablo mīnus seši (22:28).

13' Neilgi pēc atgriešanās laukumā, Veselijs iemet sesto no sešiem izdarītajiem metieniem.

11' Sākas otrais ceturksnis.

Pēc pirmās ceturtdaļas 17:22.

10' Satoranskis turpina dominēt un ceturtdaļu noslēdz ar diviem punktiem, izmantojot savu lielāko trumpi - caurgājienu.

10' Bērziņš atgriežas, nomainot Meieru. Pusminūti vēlāk Bērziņš uzsit sodu, bet Satoranskis, neskatoties uz to, atkal iemet. Nākamajā uzbrukumā Janičenoks atbild ar to pašu.

9 Pēc vēl diviem čehu punktiem Bagatskis pieprasa minūti. Cīņā tiek iesaistīts Peiners.

8' Spēlē iesaistās Mejeris un Janičenoks, bet čehiem veterāns Bārtons, kurš iepriekšējos mačos spēlēja minimāli vai nemaz. Satoranskis ar 2+1 izvirza vadībā viesus (15:16).

7' Čehija izteikti virza spēli caur saviem līderiem Veseliju un Satoranski, pirmais ietriec atlēkušo bumbu atpakaļ grozā (15:13).

6' Bērziņš, atdevis daudz spēkus cīņā ar Veseliju, tiek nomainīts, vietā - Meiers.

5' Pāris kļūdas un pārtērēts uzbrukuma laiks dod čehiem iespēju pietuvoties (9:11).

3' Uzbrukumā izdodas labi kustināt bumbu un 9:4 pēc Timmas trejača.

2' Latvija sākusi ar zonas aizsardzību un provocē čehus mest tālmetienus.

1' Latvija sāk ar Strēlnieku, Bertānu, Timmu, Freimani, Bērziņu. Čehijai - Satoranskis, Pumprla, Šilbs, Houska un Veselijs.

1' Spēle sākusies!

PG: Satoranskis, Sirina; SG: Velšs, Jelineks; SF: Šilbs, Pumprla, Bārtons; PF: Hrubans, Benda, Auda, Houska; C: Veselijs,

Strēlnieks, Peiners, Vecvagars; SG: Blūms, Bertāns, Kārlis; SF: Janičenoks, Timma; PF: Freimanis, Mejeris; C: Bērziņš, Meiers.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties