09.05.2015. 16:23
Vārti: 16:07 Leblērs (Rafls) 1:0, 32:15 Dārziņš (Daugaviņš) 1:1, 60:33 Daugaviņš (Dārziņš, Galviņš) 1:2Soda minūtes: 2:16Vārtsargi: Bernhards Štarkbaums - Edgars Masaļskis

61': Latvijas izlase 33. sekundē izcīna otro uzvaru - 2:1! Pretuzbrukumā Lauris Dārziņš piespēlē Kasparam Daugaviņam, un komandas kapteinis trāpa tuvajā stūrī! Viņam ceturtie vārti sešās spēlēs!

61': Sācies pagarinājums.

60': Noslēdzies pamatlaiks.

60': Mihaels Rafls tiek prom no Kristapa Sotnieka un nonāk aci pret aci ar Edgaru Masaļski, bet duelī zaudē!

58': Austriešu kapteinis Tomass Rafls izvelk ripu starp Oskara Cibuļska kājām, bet atkal glābj Edgars Masaļskis.

58': Arī mūsējiem neizdodas izmantot viena spēlētāja pārsvaru.

56': Pārkāpums pret Armandu Bērziņu dod Latvijas izlasei pirmo vairākumu.

Edgars Gaross: Puišiem galīgi nav spēka. M.Rēdlihs klūp un krīt, klūp un krīt!

Edgars Gaross: Austrija ir labāka visos spēles aspektos, VISOS!

54': Miķelis Rēdlihs kļūdās piespēlē, un divi Austrijas spēlētāji izskrien pret Edgaru Masaļski. Taču vārtsargs paspēj pārvietoties un glābj komandu atkal un atkal!

52': Pēc Aleksandra Pallestranga metiena no tuvas distances Latvijas izlasi glābj Edgars Masaļskis.

50': Uzreiz dodamies pretuzbrukumā, seko Roberta Bukarta un Miķeļa Rēdliha metieni, bet Jānim Spruktam tikt pie ripas neļauj.

50': Latvijas valstsvienība iztur mazākumu un spēlē pilnā sastāvā.

48': Roberts Bukarts pretinieku zonā nopelna noraidījumu par klupināšanu.

45': Kaspara Daugaviņa apakšējā stūrī raidīto ripu atvaira Austrijas vārtsargs Bernhards Štarkbaums.

43': Komandas apmainās metieniem no dsitances - Kaspars Saulietis un Nikolass Petriks -, bet abas ripas lido pāri vārtiem.

Andris Auziņš: Pagaidām spēle tieši tāda, kā to gaidījām. Vai ar DDD pietiks trim punktiem?

Ingmārs Jurisons: Latvijas izlases 3. trešdaļu statistika Prāgā: Skaits: 5 Minūtes: 100 Metieni: 20 Vārti:1. Pēdējais laiks izveidot ko efektīvāku, citādi...

41': Sākusies izšķirošā trešdaļa.

Mārtiņš Lācis: Atvainojos par skarbumu, bet trešā trešdaļa lielā mērā parādīs - Beļavskis var vai nē. Spēli jāvada trenerim.

Mārtiņš Kļavenieks: Pret CAN-viena iemesta ripa, pret CZE-2, pret SWE-1,pret SUI - 2, pret GER viena. Pēc loģikas jāgūst vēl vieni vārti un mums jāuzvar ar 2:1.

Edgars Gaross: Smagi, smagi, smagi ....

40': Noslēgusies otrā trešdaļa.

38': Komandas apmainās bīstamiem dzēlieniem - vispirms Miks Indrašis un Kaspars Saulietis apdraud austriešu vārtus, bet pretinieki atbildi parādā nepaliek, Braienam Leblēram apdraudot Edgara Masaļska cietoksni.

Jānis Celmiņš: Treneri taustās un satausta... Izmaiņas uzbrucēju virknējumos dod rezultātu! Izjaukta arī 3D maiņa!

33': Latvijas izlase panāk neizšķirtu - 1:1! Pretuzbrukumā Kaspara Daugaviņa piespēle ar rikošeta palīdzību nonāk pie Laura Dārziņa, kurš trāpa tukšos vārtos! Dārziņam septītais punkts sešās spēlēs!

30': Izturam mazākumu un spēlējam pilnā sastāvā. Edgars Masaļskis atvairīja trīs metienus, bet ceturtais līdz vārtiem nenonāca.

28': Paliekam mazākumā, jo par pretinieka turēšanu ar nūju noraidīts Maksims Širokovs.

25': No šaura leņķa bīstamu metienu izdara Tomass Hundertpfunds, bet ripa lido nedaudz garām Edgara Masaļska cietoksnim.

22': Kaspars Saulietis pretuzbrukumā ar māņu kustību no ceļa novāc aizsargu, bet neizdodas ar metienu tuvajā stūrī panākt neizšķirtu.

21': Sākusies otrā trešdaļa, un arī Jānis Sprukts zaudē iemetienā.

Māris Zembergs: Izskatās, ka Džeriņa maiņa spēlē ar maratonistu piegājienu, pietaupot spēkus visai distancei - 60 minūtēm. Kaut nu izdotos beigās pielikt!

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies. Bezzobains izpildījums Latvijas izlasei, tāpēc likumsakarīgs 0:1.

17': Latvijas izlase nonāk iedzinējos ar 0:1. Pēc iemetiena un austriešu presinga pie metiena no tuvas distances tiek Braiens Leblērs, un uzbrucējs komandu nepieviļ.

15': Miķelim Rēdliham izdodas mainīt metiena no zilās līnijas trajektoriju, bet ripa lido virsū vārtsargam.

11': Ar divām piespēlēm austrieši nokārto netraucētu metienu no vārtu priekšas uzbrukuma līderim Mihaelam Raflam, kurš trāpa virsū Edgaram Masaļskim.

6': Miks Indrašis nonāk viens pret vārtsargu, bet duelī piekāpjas Bernhardam Štarkbaumam.

5': Latvijas izlase iztur mazākumu un spēlē pilnā sastāvā. Austrieši kontrolēja ripu, bet pārāk reti apdraudēja Edgara Masaļska cietoksni.

3': Latvijas izlase paliek paliek mazākumā, jo sāncenšu līderi Mihaelu Raflu uz zilās līnijas ar spēka paņēmienu sagaida Aleksandrs Jerofejevs, kurš nopelna 12 soda minūtes par uzbrukumu galvas un kakla rajonā.

2': Pēc metiena no attāluma pie atlēkušās ripas tiek Rafaels Roters, bet metiens tiek iztraucēts.

1': Spēle ir sākusies, un pirmajā iemetienā Andris Džeriņš piedzīvo zaudējumu.

Kārlis Zirnis: Saprotam, ka, pelnot daudz noraidījumu, esam paši sev ienaidnieki. Lai izkļūtu no austriešu spiediena, jāspēlē vienkārši. Pretiniekus nevaram saukt par pastarīšiem, jo tabulas pēdējā vietā esam mēs.

Leta Sports: Zirnis: Indrašim pirmkārt jāuzlabo sniegums aizsardzībā. Tikai pēc tam var domāt par uzbrukumu. Visām maiņām jāspēlē labi aizsardzībā.

Sportacentrs.com: Ar Austrijas izlasi pasaules čempionātā esam tikušies sešas reizes, un bilance ir pozitīva: sešas uzvaras un divi zaudējumi. Taču pēdējā duelī 2013. gadā piekāpāmies ar 3:6.

Aleksandrs Beļavskis: Joprojām vārtus gūst tikai viena maiņa. Arī pirmajam un trešajam virknējumam jāsaprot, ka gaidām rezultātu.

Austrija: Bernhards Štarkbaums (Renē Svets); Aleksandrs Pallestrangs - Dominiks Hainrihs, Mario Altmans - Floriāns Mūlštains, Martins Šumnigs - Floriāns Iberers, Patriks Pēters; Braiens Leblērs - Rafaels Herburgers - Mihaels Rafls, Mihaels Latuza - Tomass Rafls - Konstantīns Komareks, Rafaels Roters - Manuels Geiers - Tomass Hundertpfunds, Manuels Ganāls - Nikolass Petriks - Mario Fišers, Aleksandrs Cijans.

Latvija: Edgars Masaļskis (Ervīns Muštukovs); Krišjānis Rēdlihs - Aleksandrs Jerofejevs, Kristaps Sotnieks - Guntis Galviņš, Maksims Širokovs - Oskars Cibuļskis, Māris Jass; Lauris Dārziņš - Andris Džeriņš - Kaspars Daugaviņš, Roberts Bukarts - Jānis Sprukts - Miķelis Rēdlihs, Miks Indrašis - Rodrigo Ābols - Mārtiņš Cipulis, Kaspars Saulietis - Armands Bērziņš - Gunārs Skvorcovs, Lauris Bajaruns.