24.02.2015. 18:07
Vārti: 3:29 Indrašis (Vilsons, Jurčina, vair.) 0:1, 8:41 Meija (Genovejs, Ābols, vair.) 0:2, 19:43 Babčuks (LĻevickis, Bodrovs, vair.) 1:2, 21:03 Ļevickis (Bodrovs) 2:2, 22:09 Černovs (Šmeļovs, Gilrojs, vair.) 3:2, 23:38 Taratuhins (Gilrojs, Černovs) 4:2, 43:35 Novopašins (Šmeļovs) 5:2, 45:18 Taratuhins (Kozlovs, Sošņikovs, vair.) 6:2, 50:12 Sošņikovs (soda metiens) 7:2Soda minūtes: 6:8Vārtsargi: Ate Engrēns - Džefs Delorjē

60': Spēle un abu komandu sezona ir noslēgusies.

59': Vjačeslavs Ļeščenko apsteidz Milanu Jurčinu un iegūst tiesības izpildīt vēl vienu soda metienu, taču šoreiz duelī pārāks ir Džefs Delorjē.

57': Rīgas "Dinamo" uzbrukuma smailē nonāk Miks Indrašis un Čejs Genovejs, bet nevienam neizdodas pārspēt Mitišču "Atlant" vārtsargu Ati Engrēnu.

51': Mitišču "Atlant" gūst septītos vārtus - Ņikita Sošņikovs soda metienā izrēķinās ar Džefu Delorjē un panāk 7:2.

50': Rīdziniekiem neizdodas izmantot viena spēlētāja pārsvaru, turklāt seko Ņikitas Sošņikova izgājiens vienatnē pret Džefu Delorjē, kuru ar noteikumu pārkāpumu aptur Aleksandrs Jerofejevs.

48': Rīgas "Dinamo" pirmo reizi kipš pirmās trešdaļas skaitliskais vairākums.

46': Mitišču "Atlant" gūst vēl vienus vārtus vairākumā - 6:2 panāk Andrejs Taratuhins, kuru vārtu priekšā nenotur Kristaps Sotnieks.

45': Nākamajā epizodē pēc ielaistajiem vārtiem Džefs Delorjē vārtu priekšā iesit sāncenšu uzbrucējam un saņem noraidījumu.

44': Mitišču "Atlant" pārsvars sasniedz trīs vārtus - 5:2. Vitālija Novopašina metiens no distances Džefam Delorjē izrādās netverams.

42': Rīdziniekiem pirmoreiz izdodas izturēt mazākumu, un Milans Jurčina atgriežas laukumā.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa Rīgas "Dinamo" septītajā sezonā.

40': Noslēgusies otrā trešdaļa, kuras pirmo četru minūšu laikā Rīgas "Dinamo" ielaida trīs vārtus pēc kārtas.

40': Teicama ofensīva rīdzinieku izpildījumā, laukuma saimniekus aizsardzības zonā turot ilgāk nekā divas minūtes, taču to pārvērst taustāmā labumā neizdodas - pēc Linusa Videla metiena Mitišču "Atlant" glābj pārliktnis. Turklāt seko mājinieku pretuzbrukums, un divas soda minūtes nopelna Milans Jurčina.

34': Pēc Mitišču "Atlant" vārtsarga Ates Engrēna kļūdas pie izcilas iespējas tiek Rīgas "Dinamo" kapteinis Lauris Dārziņš, bet viņš no pašas vārtu priekšas trāpa virsū somu vārtsargam.

33': Aktivizējušies arī rīdzinieki, uz laukuma saimnieku vārtiem laužoties Kasparam Saulietim, tomēr Rīgas "Dinamo" ceturtajai maiņai neizdodas samazināt deficītu līdz minimumam.

31': Atkal uzbrukuma smailē nonāk Mitišču "Atlant" trešā virknējuma spēlētājs Andrejs Taratuhins, pēc kura metiena pretuzbrukumā no vārtu priekšas Rīgas "Dinamo" glābj Džefs Delorjē.

24': Mitišču "Atlant" tūdaļ dubulto pārsvaru - 4:2 panāk vārtu priekšā aizmirstais Andrejs Taratuhins, kurš Džefam Delorjē neatstāj nekādas cerības. Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols tūdaļ izmanto pusminūtes pārtraukumu.

23': Arī Mitišču "Atlant" izmanto otro vairākumu pēc kārtas un pirmo reizi izvirzās vadībā - 3:2. Metjū Gilroja no zilās līnijas raidītās ripas trajektoriju vārtu priekšā maina Artjoms Černovs.

22': Neveiksmīgā minūte Rīgas "Dinamo" izpildījumā turpinās: divas soda minūtes par pretinieka iegrūšanu apmalē nopelna Kristaps Sotnieks.

22': Pēc Andreja Taratuhina metiena no distances Džefam Delorjē un Rīgas "Dinamo" talkā nāk vārtu pārliktnis.

22': Mitišu "Atlant" pašā otrās trešdaļas sākumā panāk neizšķirtu - 2:2. Piespēli no laukuma stūra izmanto Igors Ļevickis, kurš vārtu priekšā apsteidz Robertu Bukartu.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Noslēgusies pirmā trešdaļa.

20': Mitišču "Atlant" 17 sekundes pirms trešdaļas beigām samazina deficītu līdz minimumam - 1:2 vairākumā panāk aizsargs Antons Babčuks, kurš vārtu priekšā pieliek nūju un ievirza ripu rīdzinieku cietoksnī.

19': Rīgas "Dinamo" pirmās trešdaļas noslēgumu aizvadīs mazākumā, jo neitrālajā zonā nevajadzīgu noraidījumu par spēlētāja bez ripas klupināšanu nopelna Broks Troters.

17': Ofensīva pie Džefa Delorjē cietokšņa, taču nevienam no laukuma saimnieku spēlētājiem, tostarp aizsargam Metjū Gilrojam, metiens no vārtu priekšas neizdodas.

12': Vēl viens moments Gintam Meijam, kurš pēc metiena no distances tiek pie atlēkušās ripas, taču kritienā neizdodas trāpīt sāncenšu vārtos.

9': Rīgas "Dinamo" atkal izmanto vairākumu un dubulto pārsvaru - 2:0. Teicama pauze Čeja Genoveja izpildījumā, un pēc kanādiešu aizsarga piespēles netraucētais Gints Meija trāpa tukšos mājinieku vārtos.

8': Laura Dārziņa piespēle no aizvārtes, taču Mikam Indrašim apdraudēt Mitišču "Atlant" vārtus liedz Maksima Potapova pārkāpums. Tādējādi rīdziniekiem otrais vairākums pēc kārtas.

4': Rīgas "Dinamo" izvirzās vadībā  - 1:0 panāk komandas labākais snaiperis Miks Indrašis, kurš pēc Kaila Vilsona piespēles ar metienu starp kājsargiem izmanto izgājienu vienatnē pret laukuma saimnieku vārtsargu Ati Engrēnu.

3': Ar Vjačeslava Ļeščenko metienu tuvajā stūrī galā tiek Džefs Delorjē, bet mirkli vēlāk seko noteikumu pārkāpums pret Rodrigo Ābolu, Rīgas "Dinamo" tiekot pie pirmā vairākuma.

1': Rīgas "Dinamo" sezonas pēdējā spēle ir sākusies.

Rīgas "Dinamo": Džefs Delorjē (Jakubs Sedlāčeks); Krišjānis Rēdlihs - Mārtiņš Porejs, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks - Aleksandrs Jerofejevs, Ralfs Grīnbergs; Broks Troters - Linuss Videls - Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš - Kails Vilsons - Miks Indrašis, Rodrigo Ābols - Andris Džeriņš - Gints Meija, Kaspars Saulietis - Māris Bičevskis - Gunārs Skvorcovs, Roberts Bukarts.