29.12.2014. 18:10
Vārti: 19:21 Bičevskis (Skvorcovs) 0:1, 26:07 Indrašis (Vilsons, vair.) 0:2, 27:18 K. Rēdlihs (Skvorcovs) 0:3, 46:24 Gilrojs (Korobovs, Šmeļovs) 1:3, 49:11 Taratuhins (Babčuks, vair.) 2:3Soda minūtes: 2:6Vārtsargi: Ate Engrēns - Jakubs Sedlāčeks

60': Mitišču "Atlant" nomaina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, izdara piespēli uz vārtu priekšu, kur pēc Jakuba Sedlāčeka piespiestās ripas izceļas nekārtības.

58': Bīstama piespēle gar Jakuba Sedlāčeka vārtiem, bet rūpīgie uzbrucēji Metam Gilrojam neļauj tikt pie ripas.

54': Laukuma saimnieku spiediens turpinās. Lai gan Mitišču "Atlant" neizdodas tikt pie metieniem no labām pozīcijam, ripa reti atstāj Rīgas "Dinamo" aizsardzības zonu.

50': Mitišču "Atlant" samazina deficītu līdz minimumam - vairākumu realizē un 2:3 panāk Andrejs Taratuhins, kuram pēc piespēles no zilās līnijas ļauj nonākt Jakuba Sedlāčeka vārtu priekšā un izdarīt metienu no neērtā tvēriena.

48': Mārtiņš Cipulis atstāj Rīgas "Dinamo" mazākumā.

47': Mitišču "Atlant" samazina deficītu līdz diviem vārtiem - 1:3. Laukuma saimnieki izspēlē līdz netraucētam Meta Gilroja metienam tukšos vārtos.

44': Lai gan iniciatīva pieder laukuma saimniekiem, Rīgas "Dinamo" izveido bīstamu pretuzbrukumu, taču pēc Roberta Bukarta piespēles Linusam Videlam neizdodas tikt pie ripas.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Pēc divām trešdaļām Rīgas "Dinamo" atrodas vadībā ar 3:0.

39': Mitišču "Atlant" vairākums noslēdzas ar neveiksmīgu Oļega Jašina mēģinājumu pārspēt Jakubu Sedlāčeku ar metienu tuvajā stūrī.

37': Divas minūtes par pretinieka turēšanu saņem Andris Džeriņš, otro reizi otrajā trešdaļā atstājot Rīgas "Dinamo" mazākumā.

35': Artjoma Černova solo un metienam aizsarga aizsegā, kas Jakubam Sedlāčekam sagādā lielas grūtības, Rīgas "Dinamo" atbild ar Rodrigo Ābola pretuzbrukumu.

28': Rīgas "Dinamo" handikaps sasniedz trīs vārtus - 3:0. Krišjāņa Rēdliha metienam no distances seko rikošets no Mitišču "Atlant" spēlētāja slidas, un ripa atrod ceļu laukuma saimnieku cietoksnī.

27': Rīgas "Dinamo" dubulto pārsvaru - 2:0. Pēc Kaila Vilsona piespēles no aizvārtes ripu starp Ates Engrēna kājsargiem raida Miks Indrašis, kļūstot par pirmo rīdzinieku, kurš guvis desmit vārtus.

26': Linuss Videls tiek galā ar trim pretiniekiem, taču duelī pret laukuma saimnieku vārtsargu Ati Engrēnu piekāpjas - neizdodas ripu raidīt augšējā stūrī.

26': Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā, turklāt tūdaļ seko pārkāpums pret Čeju Genoveju un pirmais vairākums rīdziniekiem.

24': Milans Jurčina aizsardzības zonas stūrī nogāž pretinieku un atstāj Rīgas "Dinamo" mazākumā.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies.

20': Rīgas "Dinamo" izvirzās vadībā - 1:0, gūstot piektos vārtus sezonā, panāk Māris Bičevskis, kurš pēc Gunāra Skvorcova piespēles trāpa apakšējā stūrī. Mitišču "Atlant" vārtsargs Ate Engrēns bija pilnībā nosegts un pēc ielaistās ripas varēja tikai plātīt rokas.

12': Divatā pret vienu aizsargu nonāk Kails Vilsons un Miks Indrašis, bet kanādiešu uzbrucējam neizdodas trāpīt augšējā stūrī un izvirzīt Rīgas "Dinamo" vadībā.

10': Tāla Krišjāņa Rēdliha piespēle uzbrukuma smailē izvirza Miķeli Rēdlihu. Rīgas "Dinamo" kapteinis atrod Robertu Bukartu, bet viņam raidīt ripu tukšos laukuma saimnieku vārtos neļauj.

6': Pēc rīdzinieku apņēmīgā sākuma turpinājumā priekšroku dot vienai komandai nevar: abas vienības apmainījušās kļūdām uzbrukunma sākuma fāzē, neprecīzām piespēlēm cerīgās situācijās, līdz ar to vārtsargiem cietoksnis nav jāglābj.

2': Rīgas "Dinamo" sāk ar spiedienu uz laukuma saimnieku vārtiem. Pēc rikošeta atlēkušo ripu tukšu vārtu priekšā neierauga kapteinis Miķelis Rēdlihs, pēcāk Mitišču "Atlant" cietoksni no distances apdraud Aleksandrs Jerofejevs.

1': Spēle ir sākusies.

Rīgas "Dinamo": Jakubs Sedlāčeks (Džefs Delorjē); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks - Aleksandrs Jerofejevs, Edmunds Augstkalns; Roberts Bukarts - Linuss Videls - Miķelis Rēdlihs, Rodrigo Ābols - Kails Vilsons - Miks Indrašis, Gints Meija - Andris Džeriņš - Mārtiņš Cipulis, Kaspars Saulietis - Māris Bičevskis - Gunārs Skvorcovs, Nikolajs Jeļisejevs.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801