12.09.2015. 09:25
Vārti: 7:16 Tarasovs (Zubs, Šulakovs, vair.) 1:0, 7:38 Faizuļins (Čerepanovs, Vandels) 2:0, 10:01 Faizuļins (Vandels, vair.) 3:0, 32:55 Bukarts (Šics) 3:1, 38:47 Saulietis (Bērziņš) 3:2Soda minūtes: 6:12Vārtsargi: Juha Metsola - Jakubs Sedlāčeks (no 10:01 Jūakims Ēriksons)

60': Ir spiediens, bet Timam Sestito pēdējās sekundēs neizdodas trāpīt tālajā stūrī. Zaudējums.

59': Rīgas "Dinamo" vārti tukši.

58': Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā.

57': Rīdzinieki mazākumā uzbrūk vairāk nekā mājinieki vairākumā, bet Armands Bērziņš nevis met no labas pozīcijas, bet izdara lieku piespēli.

56': Stīvens Saigo atstāj Rīgas "Dinamo" mazākumā četras minūtes pirms beigām.

54': Rīdziniekiem vairākumā neizdodas pilnīgi nekas.

52': Rīgas "Dinamo" tiek pie skaitliskā vairākuma.

52': Ļoti bīstams pretuzbrukums laukuma saimnieku izpildījumā, taču Jūakims Ēriksons glābj Rīgas "Dinamo".

50': Pretuzbrukums, Miķeļa Rēdliha metiens pēc piruetes, bet Juha Metsola, Habarovskas "Amur" vārtsargs, ripu atvaira.

46': Ilgstoša kombinācija, pie netraucēta plaukstas metiena tiekot Stīvenam Saigo, taču, lai gan vārtu priekšā ir Tims Sestito un Miķelis Rēdlihs, vārtsargs visu redz un savāc ripu.

44': Visiem Rīgas "Dinamo" virknējumiem izdodas sāncenšus iespiest zonā, bet bez momentiem.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Noslēgusies otrā trešdaļa.

39': Rīgas "Dinamo" deficītu samazina līdz minimumam - 2:3! Kaspars Saulietis pats nonāk metiena pozīcijā, vēl apmāna aizsargu un tad trāpa tuvajā stūrī!

38': Fantastiska iespēja arī Rīgas "Dinamo" kapteinim Laurim Dārziņam, taču tā paliek neizmantota - neizdodas vienatnē apspēlēt vārtsargu.

37': Pie metiena no vārtu priekšas tiek Stīvens Saigo, bet ripa līdz cietoksnim nemaz neaizlido.

37': Guntis Galviņš mēģina noslēgt zonu, kas neizdodas. Seko Habarovskas "Amur" pretuzbrukums divatā pret vienu aizsargu, bet centienus izjauc neprecīza piespēle.

33': Rīgas "Dinamo" izdodas samazināt deficītu - 1:3! Fēlikss Šics neitrālajā zonā pārtver piespēli, izdara bīstamu metienu, un pirmais pie atlēkušās ripas ir Roberts Bukarts!

32': No distances met gan Tomāšs Kundrāteks, gan Guntis Galviņš, iespēja rodas arī Timam Sestito, taču vairākums paliek neizmantots.

30': Bloķēšana pret Kasparu Saulieti dod vairākumu arī Rīgas "Dinamo".

25': Rīgas "Dinamo" bez lielām grūtībām iztur pirmo mazākumu trešdaļā.

23': Noraidījums Oskaram Cibuļskim.

22': Rīgas "Dinamo" sāk aktīvi, uzbrukuma smailē nokļūstot Miķelim Rēdliham, bet viņa piemēram sekojot Gunāram Skvorcovam un Kasparam Saulietim.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Bezcerīgā pirmā trešdaļa noslēgusies.

18': Lai gan pēdējā pusminūtē Habarovskas "Amur" izveidoja trīs iespējas, Rīgas "Dinamo" beidzot iztur mazākumu.

16': Armands Bērziņš atdod parādu, nogāžot pretinieku un sagādājot Rīgas "Dinamo" trešo mazākumu pirmajā trešdaļā.

15': Vienīgais metiens rīdziniekiem izdodas vairākuma pēdējā sekundē, bet Guntis Galviņš no distances šauj virsū vārtsargam.

13': Pārkāpums pret Armandu Bērziņu dod Rīgas "Dinamo" pirmo vairākumu.

11': Rīgas "Dinamo" katastrofāls ievads - jau 0:3! Piespēle no aizvārtes, Daņils Faizuļins vārtu priekšā ir pilnīgi viens, un viņš trāpa virs Jakuba Sedlāčeka pleca. Čehu vārtsargs nav vainojams, bet viņa vietā spēli turpinās Jūakims Ēriksons.

9': Par klupināšanu noraidīts Tomāšs Kundrāteks.

8': Habarovskas "Amur" pēc pusminūtes dubulto pārsvaru - 2:0. Metiena no distances trajektoriju vārtu priekšā maina Daņils Faizuļins.

8': Habarovskas "Amur" desmit sekunžu laikā realizē vairākumu - 1:0. Pēc metiena no zilās līnijas pirmais pie atlēkušās ripas ir Dmitrijs Tarasovs.

8': Spēle ar augstu paceltu nūju Tomāša Kundrāteka izpildījumā, Rīgas "Dinamo" mazākums.

5': Pirmajās piecās minūtēs ripu vairāk pietur Rīgas "Dinamo", taču bīstamākus metienus pretuzbrukumos izdara laukuma saimnieki. Taču Jakubs Sedlāčeks ar no distances un no šaura leņķa raidītajām ripām veiksmīgi tiek galā.

1': Pirmo momentu izveido Habarovskas "Amur", pirmās maiņas uzbrucējam Dmitrijam Tarasovam izdarot bīstamu metienu pretuzbrukumā, kas izveidojās pēc tam, kad Stīvens Saigo pieslēdzās uzbrukumam un Tims Sestito nepaspēja viņu piesegt.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas "Dinamo" sastāvs: Jakubs Sedlāčeks (Jūakims Ēriksons); Krišjānis Rēdlihs - Stīvens Saigo, Guntis Galviņš - Tomāšs Kundrāteks, Kristaps Sotnieks - Oskars Cibuļskis, Ēriks Ševčenko; Lauris Dārziņš - Tims Sestito - Miķelis Rēdlihs, Ville Leino - Gints Meija - Miks Indrašis, Kaspars Saulietis - Armands Bērziņš - Gunārs Skvorcovs, Roberts Locāns - Fēlikss Šics - Roberts Bukarts.