14.09.2015. 12:08
Vārti: 6:16 Bukarts (Bērziņš, Kundrāteks) 0:1, 21:13 Lugins (Ļisovs, Glazkovs, vair.) 1:1, 31:05 M. Rēdlihs 1:2, 41:01 Leino (Sestito, vair.) 1:3, 42:30 K. Rēdlihs (Kundrāteks, Dārziņš, vair.) 1:4, 51:33 Bergforss (Osipovs, Peletjē, vair.) 2:4Soda minūtes: 10:43Vārtsargi: Ivans Naļimovs - Jūakims Ēriksons

60': Spēle ir noslēgusies!

60': Punktu uz i liek Tims Sestito, nopelnot noraidījumu par klupināšanu.

58': Ātrs pretuzbrukums, un pēc Mika Indraša piespēles uzbrukuma smailē nonāk Fēlikss Šics.

55': Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā.

53': Vēl viens noraidījums Oskaram Cibuļskim.

52': Vladivostokas "Admiral" realizē vairākumu un panāk 2:4. Kristaps Sotnieks paliek bez slidas asmeņa, un laukuma saimnieki to ātri izmanto, Niklasam Bergforsam izlaužoties no aizvārtes.

51': Noraidījums Oskaram Cibuļskim par klupināšanu.

48': Nepārprotams pārsvars pieder Vladivostokas "Admiral", taču rīdzinieki pretiniekus vārtu priekšā nelaiž.

43': Rīgas "Dinamo" pārsvars sasniedz trīs vārtus! Krišjānis Rēdlihs met no labās puses bez ripas apturēšanas, kļūstot par pirmo aizsargu, kurš guvis vārtus.

43': Pārkāpums pret Kasparu Saulieti, Rīgas "Dinamo" atgriežas vairākumā.

42': Rīgas "Dinamo" dubulto pārsvaru - 3:1! Pie netraucēta metiena no labās puses tiek Ville Leino, kurš trāpa tālajā stūrī, gūstot pirmos vārtus sezonā!

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Noslēgusies otrā trešdaļa.

40': Pārkāpums pret Gintu Meiju dod Rīgas "Dinamo" vairākumu pašā trešdaļas noslēgumā.

38': Bīstams metiens Mika Indraša izpildījumā, pirms tam sāncenšu vārtus no distances apdraudēja arī Stīvens Saigo.

37': Oskara Cibuļska metiena no vidējas distances, bet ripa lido pāri mājinieku vārtiem.

36': Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā.

35': Vladivostokas "Admiral" vairākumā izmanto tikai kreiso malu, metienus izdarot Dmitrijam Luginam un Niklasam Bergforsam, bet Jūakims Ēriksons darbojas pārliecinoši.

34': Skaitliskā sastāva pārkāpums un kārtējais mazākums Rīgas "Dinamo".

33': Laukumā atgriežas arī Krišjānis Rēdlihs.

32': Vladivostokas "Admiral" spēlē pilnā sastāvā un vairākumā.

32': Rīgas "Dinamo" atgriežas vadībā - 2:1! Pretuzbrukumā komandas rezultatīvākais spēlētājs Miķelis Rēdlihs iešauj ripu tuvajā stūrī virs vārtsarga pleca!

31': Rīgas "Dinamo" vairākums beidzas nesākoties - Krišjānis Rēdlihs nogāž pretinieku, kurš laužas uz vārtiem, un nopelna noraidījumu.

30': Laukuma saimnieki uzbrukuma zonā nogāž Tomāšu Kundrāteku. 22 sekundes četratā pret četriem, bet pēc tam Rīgas "Dinamo" pirmais vairākums.

28': Vladivostokas "Admiral" vairākums griežas ap Dmitriju Luginu. Viņš met gan pats, gan nokārto momentus partneriem, taču Jūakims Ēriksons labi izvēlas pozīciju.

26': Guntim Galviņam noraidījums līdz spēles beigām, Rīgas "Dinamo" piecas minūtes mazākumā.

21': Vladivostokas "Admiral" vairākuma pēdējā sekundē tomēr izdodas panākt neizšķirtu. Jūakims Ēriksons netiek galā ar Dmitrija Lugina metienu no kreisā iemetiena punkta, un tas uzbrucējam ir sestais trāpījums sezonā.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Noslēgusies pirmā trešdaļa.

20': Rīdzinieki otro reizi pēc kārtas paliek mazākumā  - divas soda minūtes Stīvenam Saigo.

15': Ļoti bīstams Mika Indraša metiens, pēc kura pie atlēkušās ripas neizdodas tikt Fēliksam Šicam.

14': Rīgas "Dinamo" iztur mazākumu un spēlē pilnā sastāvā.

12': Pie metieniem no labas pozīcijas tiek Džonatons Blūms un Aleksandrs Kuzņecovs, un situācija noslēdzas ar noraidījumu Armandam Bērziņam.

7': Rīgas "Dinamo" izvirzās vadībā - 1:0! Roberts Bukarts tiek pie metiena no kreisās malas un izceļas otrajā spēlē pēc kārtas!

6': Vladivostokas "Admiral" rezultatīvākais spēlētājs Artjoms Podšendjalovs nonāk vienatnē pret vārtsargu, taču met garām.

5': Neērts Paskāla Peletjē metiens, bet Jūakims Ēriksons vispirms ripu atsit priekšā un tad to piespiež.

4': Haotisks ievads, un šāda spēle labāk piestāv Vladivostokas "Admiral", kas vairāk kontrolē ripu un pēc metiena no šaura leņķa trāpa pa pārliktni.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas "Dinamo" sastāvs: Jūakims Ēriksons (Jakubs Sedlāčeks); Guntis Galviņš - Tomāšs Kundrāteks, Krišjānis Rēdlihs - Stīvens Saigo, Kristaps Sotnieks - Oskars Cibuļskis; Lauris Dārziņš - Tims Sestito - Ville Leino, Miks Indrašis - Fēlikss Šics - Miķelis Rēdlihs, Kaspars Saulietis - Gints Meija - Gunārs Skvorcovs, Roberts Bukarts - Armands Bērziņš - Edgars Kulda, Roberts Locāns.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa