10.03.2014. 19:06
Vārti: 3:58 Jakuceņa (Fedotenko) 0:1, 16:16 Hosa (Bukarts, Ozoliņš, vair.) 1:1, 24:10 Dadonovs (Jakuceņa) 1:2, 26:34 Bičevskis (Robinsons) 2:2, 28:13 Kašpars (Vilsons) 2:3, 36:10 Meija 3:3, 38:44 Hosa (Ņiživijs) 4:3, 40:49 Džeriņš (Hosa, Ņiživijs) 5:3, 43:44 Sotnieks (Ņiživijs, Hosa) 6:3, 45:22 Dārziņš (Sotnieks, Bukarts) 7:3Soda minūtes:22:14Vārtsargi: Mikaels Telkvists (no 28:13 Jakubs Sedlāčeks) - Maikls Leitons

60` Vēl vienu bīstamu iespēju Donbass paspēj radīt, taču tas arī viss - Dinamo uzvara ar 7:3

60` Rit pēdējā minūte, taču vēl izceļas asumi, kuros 2+2+10 nopelna Georgijs Pujacs. Noraidījums arī pretinieku rindās

59` Noraidījums Dinamo sastāvā - par turēšanu noraidīts Meija un līdz mača beigām (cerams) nāksies spēlēt mazākumā

58` Uzbrukumā raujas Dārziņš, taču piebremzē viduszonā - steigties īsti nav kur

54': Roberts Bukarts, Lauris Dārziņš un Pols Šehura cenšas izspēlēt līdz metienam tukšos vārtos. Tuvu, taču neizdodas.

50': Pēc Maksima Jakuceņas metiena Rīgas Dinamo talkā nāk vārtu stabs.

46': Rīgas Dinamo gūst septītos vārtus - 7:3! Lieliska Kristapa Sotnieka piespēle ļauj vienatnē izrauties Laurim Dārziņam, kurš ripu raida starp viesu vārtsarga kājsargiem.

44': Rīgas Dinamo palielina pārsvaru - 6:3! Uzbrukumam pieslēdzas Kristaps Sotnieks, kurš saņem piespēli no aizvārtes un ripu triec Doņeckas Donbass vārtu augšējā stūrī.

41': Arī Doņeckas Donbass maina vārtsargu - Maikla Leitona vietā stājas Jāns Laco.

41': Rīgas Dinamo dubulto pārsvaru - 5:3! Vārtu guvumā pārvēršot Marsela Hosas piespēli no aizvārtes, izceļas centra uzbrucējs Andris Džeriņš!

41` Sākusies trešā trešdaļa.

40': Otrā trešdaļa noslēgusies.

40': Laurim Dārziņam neizdodas realizēt izgājienu vienatnē pret viesu vārtsargu.

39': Rīgas Dinamo pirmo reizi izvirzās vadībā - 4:3! Marsels Hosa izlaužas no aizvārtes, ietur pauzi un raida ripu tālajā augšējā stūrī!

39': Bīstams metiens no labas pozīcijas Marsela Hosas izpildījumā. Tomēr slovākam neizdevās sodīt pretiniekus par kļūdu aizsardzības zonā.

37': Rīgas Dinamo trešo reizi panāk neizšķirtu - 3:3! Gints Meija izlaužas no aizvārtes un izdara rezultatīvu metienu. Ripa, atsitusies pret sāncenšu vārtsargu, uzlido augstu gaisā un piezemējas aiz Doņeckas Donbass vārtu līnijas.

36': Laukumā atgriežas arī Pols Šehura. Abas komandas spēlē pilnos sastāvos.

35': Doņeckas Donbass spēlē vairākumā.

34': Pretinieku zonā noraidījumu nopelna arī Pols Šehura, kurš klupina pretinieku.

34': Rīgas Dinamo izdodas izspēlēt līdz netraucētam Pola Šehuras metienam no vārtu priekšas, taču kanādietis met virsū vārtsargam.

34': Pēc cīņas pie apmales Doņeckas Donbass kapteinis Ruslans Fedotenko norauj Sanda Ozoliņa ķiveri. Viesiem vēl viens noraidījums, bet piespiedu atpūta arī rīdzinieku kapteiniem - par spēli ar nepareizu ekipējumu.

33': Klupināšana pret Aleksandru Ņiživiju. Rīgas Dinamo minūte un 34 sekundes piecatā pret trim.

33': Klupināšana pret Aleksandru Ņiživiju. Rīgas Dinamo otrais vairākums īsā laika posmā.

31': Doņeckas Donbass spēlē pilnā sastāvā.

30': Lauris Dārziņš nokārto metienu tukšā stūrī Krišjānim Rēdliham, taču aizsargs kļūdās un ripu vārtu tīklā raida no ārpuses.

29': Pārkāpums pret Aleksandru Ņiživiju. Rīgas Dinamo vairākumā iespēja trešo reizi rezultātu izlīdzināt.

29': Rīgas Dinamo maina vārtsargu - Mikaela Telkvista vietā stājas Jakubs Sedlāčeks, kuram pirmais izslēgšanas mačs.

29': Rīgas Dinamo rupji kļūdās aizsardzībā, un izgājienu vienatnē pret Mikaelu Telkvistu realizē Doņeckas Donbass uzbrucējs Lukāšs Kašpars - 3:2.

27': Rīgas Dinamo ātri panāk 2:2! Ar plaukstas metienu no distances izceļas Māris Bičevskis, bet vārtsarga redzamību nosedza Gints Meija.

25': Doņeckas Donbass atgriežas vadībā - 2:1. Pēc Maksima Jakuceņas piespēles vārtu priekšā Metu Robinsonu apsteidz un nūju pieliek Jevgeņijs Dadonovs.

21` Sākusies otrā trešdaļa.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies.

20': Lauris Dārziņš atbruņo sāncenšu spēlētāju un izdara metienu aizsarga aizsegā. Doņeckas Donbass glābj vārtsargs, atvairot apakšējā stūrī lidojošo ripu.

17': Rīgas Dinamo vairākuma realizēšanai nepieciešamas tikai 12 sekundes - 1:1! Izcila Sanda Ozoliņa piespēle un vēl izcilāks Marsela Hosas metiens, kas slovākam dod pirmo rezultativitātes punktu izslēgšanas spēlēs!

17': Pārkāpums pret Māri Bičevski dod Rīgas Dinamo otro vairākumu pirmajā trešdaļā.

15': Rīgas Dinamo hokejistiem ilgi neizdevās ripu raidīt ārpus aizsardzības zonas, bet, kad centieni beidzot piepildījās, sāncenši vairs netika atpakaļ zonā. Mājinieki spēlē pilnā sastāvā.

13': Neitrālajā zonā noraidījumu par bloķēšanu nopelna Rīgas Dinamo uzbrucējs Gints Meija, mājiniekus pirmo reizi atstājot mazākumā.

12': Viesi iztur mazākumu, taču Rīgas Dinamo spiediena dēļ tūdaļ izdara pārmetienu.

12': Pēc Georgija Pujaca metiena no zilās līnijas vārtu priekšā notiek aktīva cīņa par atlēkušo ripu, kurā uzvar Doņeckas Donbass aizsargi.

11': Krišjānis Rēdlihs ietur pauzi un atrod Metu Robinsonu, taču Rīgas Dinamo rezultatīvāko aizsargu apzog Doņeckas Donbass pirmais numurs vārtos Maikls Leitons, ripu iespaidīgi tverot cimdā.

10': Pārkāpums pret Andri Džeriņu. Par pretinieka turēšanu ar nūju noraidīts viesu rezultatīvākais aizsargs Klejs Vilsons. Rīgas Dinamo pirmais vairākums.

10': Mikaels Telkvists tiek galā ar Doņeckas Donbass kapteiņa Ruslana Fedotenko metienu no labā iemetiena apļa. Pēc nonākšanas iedzinējos rīdzinieki aktivizējušies, taču bīstamus momentus nav izveidojuši.

5': Spēcīgs un bīstams Georgija Pujaca raidījums no zilās līnijas, taču ripa lido garām tālajam apakšējam stūrim.

5': Vēl viens bīstams Doņeckas Donbass pretuzbrukums. Šoreiz metiens, kas izpildīts no kreisās malas, lido secen Mikaela Telkvista sargātajiem vārtiem.

4': Doņeckas Donbass otrajā spēlē pēc kārtas atklāj rezultātu - 1:0 panāk Maksims Jakuceņa, kura mestā ripa izslīd starp Mikaela Telkvista kājsargiem. Tas bija ne tikai pirmais metiens pa Rīgas Dinamo vārtiem, bet arī spēlē. Viesi uzbrukumu izveidoja pēc rīdzinieku kapteiņa Sanda Ozoliņa kļūdas uz zilās līnijas.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas Dinamo: Mikaels Telkvists (Jakubs Sedlāčeks); Sandis Ozoliņš - Jēkabs Rēdlihs, Mets Robinsons - Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs - Kristaps Sotnieks; Lauris Dārziņš - Pols Šehura - Roberts Bukarts, Marsels Hosa - Andris Džeriņš - Aleksandrs Ņiživijs, Juris Upītis - Māris Bičevskis - Gints Meija, Mārtiņš Cipulis - Rustams Begovs - Gunārs Skvorcovs.