30.11.2013. 20:32
ThSV "Eisenach" un SC "Magdeburg" rokasbumbas komandas pēdējo reizi bija tikušās pirms desmit sezonā - sezonā, kurā Aizenahas komanda izkrita no Vācijas 1. bundeslīgas. "Austrumvācijas handbola klasika", kā sauc šo divu bijušo VDR komandu spēles (VDR laikā favorīte arī bija Magdeburga), atkaltikšanās tika gaidīta ar lielu nepacietību, taču daudzajiem skatītājiem nācās vilties - Magdeburgas komandas pārsvars bija neapstrīdams un uzvara ar 31:23 vairāk nekā pārliecinoša.

Pēc 10 minūtēm Ģirta Lilienfelda un Aivja Jurdža pārstāvētā komanda zaudēja ar 1:6, bet tad vēl daudzi ticēja pavērsienam par labu mājiniekiem. 15. minūtē - 2:9, 20. minūtē - 3:12... Vēl pēc četrām minūtēm Magdeburgas komanda sasniedza 10 vārtu pārsvaru (15:5) un tad nu gan labvēlīgam pavērsienam par labu mājiniekiem ticības vairs nebija. SC "Magdeburg" mierīgi aizvadīja spēli līdz uzvarai.Jurdžs guva 3 vārtus, bet Lilienfeldam - viens precīzs metiens.ThSV "Eisenach" turnīra tabulā paliek tur, kur bija - dalītā 16./17. vietā un vienu punktyu zem izkrišanas robežas.