15.07.2015. 22:29
''TFS Bulduri'' trešdien pretinieku laukumā Upesciemā atstāja sausā pēdējo divu gadu Latvijas regbija čempionvienību ''Garkalne/Livonia'' - izdarīja divus piezemējumus, trīsreiz sita precīzi ar kāju un uzvarēja ar 17:0.

Pirmajā puslaikā Mihails Tumins realizēja soda sitienu un pārtraukumā komandas devās, kad rezultāts bija 3:0 ''TFS Bulduri'' labā. Otrajā puslaikā ''TFS Bulduri'' savu pārsvaru kāpināja vēl vairāk.

''Rezultāts neatbilst spēles gaitai. Mums galvenais uzdevums bija izmēģināt jaunos spēlētājus - trīs no viņiem spēlēja pirmo reizi,'' sacīja ''TFS Bulduri'' galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs. ''Tas, kā nospēlēja mūsu jaunie spēlētāji, priecē. Tomēr bija arī daudz kļūdu.''

''Paši vien esam vainīgi, jo bija tik daudz kļūdu, kā laikam vēl nekad,'' sacīja ''Garkalne/Livonia'' kapteinis Artūrs Kaulakāns. ''Viena no sliktākajām spēlēm vispār.Vispirms jau pārāk daudz kļūdu dēļ, otrkārt - pietrūka uzbrukumu nobeiguma. Ja sākums bija labs, tad vienmēr kaut kas pietrūka beigās. Jā, nevarējām spēlēt spēcīgākajā sastāvā, aizsardzībā bija daudz jaunu spēlētāju. Tagad sezonas turpinājumā būs grūtāk.''

Komandas spēlēja bez regbija 7 izlases vīriem, kas ceturtdien dodas uz Eiropas olimpisko kvalifikācijas turnīru Lisabonā. Kamēr ''TFS Bulduri'' regbija7 izlasē ir tikai viens šīs izlases spēlētājs, no ''Garkalne/Livonia'' uz Portugāli dodas četri lielās komandas pamatsastāva spēlētāji.

Pēc 17 aizvadītām spēlēm no pamatturnīrā paredzētajām kopumā 30 spēlēm ”Miesnieki/Ķekava” ir 34 punkti (7 spēlēs), ”TFS Bulduri” 20 (6), ”LMT/Eži””14 (6), ”Garkalne/Livonia” 9 (4), RK ”Fēnikss” 9 (6) un ”Jūrmala”/LLU 0 (5).Nākamā spēle Latvijas čempionātā būs 30. jūlijā, kad paredzēta abu līderkomandu cīņa, kurā ''Miesnieki/Ķekava'' uzņems ''TFS Bulduri''.

Latvijas čempionātā sešas komandas sacenšas divos apļos. Pirmo divu vietu īpašnieces pēc desmit spēlēm 10. oktobrī tiksies spēlē par zelta medaļām, bet trešās un ceturtās vietas īpašnieces – par bronzas medaļām.

Piezemējumi: Georgijs Kirilovs, Boriss Tretjakovs. Realizācija: Mihails Tumins (2). Soda sitiens: Mihails Tumins.Dzeltenā kartīte: Dmitrijs Bondarenko (TFS Bulduri)Tiesnesis: Kārlis Sarkans