02.03.2014. 23:56
Itālijas "Serie A" 26. kārtas centrālajā mačā "Milan" savā laukumā uzņēma līgas līderi "Juventus". Šī bija pirmais lielais pārbaudījums līgā jaunajam Rossoneri trenerim Klarensam Zēdorfam. "Milna" dominēja pirmajā puslaikā ar vairākām bīstamām epizodēm pie viesu vārtiem, taču "Juventus" pietika ar vienu uzbrukumu, lai izrautos vadībā. Karloss Tevess pielika punktu ar satriecošiem vārtiem otrajā puslaikā un kļuva par rezultatīvāko futbolistu čempionātā (0:2).

„Milan” nācās rotēt sastāvu, jo savainoti bija Mario Balotelli, Stefans El Šāravi un Braiens Kristante, kamēr Salijs Muntari bija diskvalificēts. Rossoneri uzbrukuma smailē šoreiz Džampaulo Pacīni, bet uzbrūkošo pussargu trijnieku sastādīja Adels Tārabts, Kakā un Andrea Poli. „Juventus” neriskēja laukumā uzreiz laist Džordžio Kjelīni, arī Arturo Vidals palika rezervē, bet Andrea Pirlo atgriezās stadionā, kur iepriekš pavadīja desmit gadus.

Spēli aktīvāk iesāka „Juventus” un pirmā reālā vārtu gūšanas iespēja 17. minūtē bija Stefanam Lihšteineram, bet Kristians Abjatī sarežģīto sitienu paguva atvairīt ar kājām. „Milan” sāka kāpināt tempu un iedzina viesus savā aizsardzības pusē. Lieliski darbojās mājinieku pussargu līnija, regulāri apdraudot Bufona sargātos vārtus. Aktīvs uzbrukumā bija arī Pacīni, kuram bija iespēja, bet sitiens ar galvu palidoja garām vārtu augšējam stūrim. „Milan” 26.minūtē izveidoja ātru pretuzbrukumu, kam sekoja divi bīstami sitieni uz viesu vārtiem, bet lieliski aizsardzībā darbojās Bufons un Leonardo Bonuči, neļaujot bumbai šķērsot vārtu līniju. „Milan” pārliecinoši dominēja 1.pirmajā puslaikā, bet „Juventus” pietika ar vienu uzbrukumu, lai spēli apgrieztu kājām gaisā. Klaudijo Markizio izmantoja Adila Ramī kļūdu, pārtvēra bumbu un piespēlēja Lihšteineram, šveicietis to nogādāja līdz vārtiem un padeva Fernando Jorentem, kurš sita precīzi tukšajos vārtos (0:1).

Pēc pārtraukuma atkal aktīvāki bija „Juventus”, īpaši izcēlās Tevess, kurš apspēlēja Ramī, bet sitienu atvairīja Abjati. „Milan” atbildēja ar Tārabta centrējumu, bet Pacīni nepaguva aizsniegties līdz bumbai. Kakā padeva gar vārtiem, kur Poli mēģināja sist ar galvu, taču sadursmē ar Martinu Kaseresu guva savainojumu un laukumu pameta uz nestuvēm. Juve dubultoja savu pārsvaru, kad Tevess sita precīzi no 20 metriem, pārspējot Abjati (0:2). Pols Pogbā norībināja vārtu stabu ar tālu un zemu šāvienu no soda laukuma līnijas. Pieliktajā laikā arī „Milan” pārbaudīja vārtu konstrukcijas izturību, kad ļoti labā situācijā realizēt nespēja Robinju.