17.08.2015. 09:01
Par lielisku pokera spēlētāju nepiedzimst par tādu kļūst spēlējot! Šī nav kāda sena latviešu gudrība, bet gan vispār zināma patiesība. Par to cik lielisks un labs spēlētājs esi, Tu vari noskaidrot Olybet.lv jaunajā un jautrajā pokera testā "Vai Tu esi pokera eksperts?".

Vai Tu esi pokera eksperts?Vēlies noskaidrot cik daudz zini par pokeru un vai vari sevi saukt par pieredzējušu spēlētāju. Atbildi uz testa jautājumiem un saņem vērtējumu.

Pokera tests pieejams - SPIED ŠEIT!

Latvijā vienīgā licencētā pokera istaba Olybet Pokers aicina ikvienu izpildīt testu un dalīties ar rezultātu Facebook. Ja būsi aizpildīji testu laikā no 17. - 23. augustam un dalījies ar savu rezultātu Facebook, tad pokera istaba Olybet.lv kādu no Jums iepriecināts ar pārsteiguma balvu! Rezulātus paziņosim jau 24. augustā!

NB! Svarīgi ir ņemt vērā, ka šie testi nav paredzēti, lai jūs mācītos, bet gan lai jautri pavadītu laiku un gūtu apliecinājumu savām zināšanām par pokeru.

Redaktora piezīme: Nāc un pierādi, ka esi īsts pokera eksperts un spēlē vienīgajā Latvijā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers!Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties