13.04.2015. 15:16

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Montekarlo Gulbim izdevās uzvarēt tikai vienā geimā, un spēlē pret austrieti Andreasu Haideru-Maureru viņš zaudēja divos setos ar 1-6, 0-6. Situācijas izvērtēšanā Gulbis gan neuzkrāva sev papildu psiholoģisko slogu.

"Vai es esmu šeit [Montekarlo] kādreiz ticis tālāk par otro kārtu? Nē. Vai ir noticis kas jauns? Nē," sprieda 26 gadus vecais latvietis. "Es koncentrējos katrai spēlei, katrā turnīrā. Varbūt tā neizskatās, bet es cīnos, cik spēju, par katru punktu."

Gulbis atzina, ka pāreja no cietā seguma kortiem uz māla segumu viņam vienmēr ir smaga. 

"Es joprojām pasaules rangā esmu TOP 20. Man jāaizstāv daudz punktu, taču tā nav problēma. Esmu uzvarējis divos turnīros Francijas dienvidos Marseļā un Nicā. Es vienmēr labi spēlēju Francijas dienvidos," optimismu nezaudēja Gulbis.

"Diemžēl šodien bija dažādi iemesli, ka šādi nospēlēju. Taču jūs jau zināt - attaisnojumu nav. Šis puisis [Haiders-Maurers] uzvarēja un tas ir viss. Nesaskatu lielu problēmu. Treniņos es spēlēju labi," stāstīja Latvijas tenisists.

Gulbis šonedēļ Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā ieņem 17.vietu un Montekarlo bija izlikts ar 13. numuru. Šosezon Gulbis vienīgo uzvaru guva Indianvelsas "Masters" turnīra otrajā kārtā, un, negūstot jaunus reitinga punktus, Latvijas tenisista situācija kļūst arvien nepateicīgāka pašreizējo pozīciju noturēšanai. Montekarlo Gulbis arī pērn izstājās pēc zaudējuma jau pirmajā spēlē un ne reizi nav ticis tālāk par otro kārtu.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties