07.07.2015. 19:54

, LSM.LV - Sports

Pieckārtējā Vimbldonas čempione Viljamsa ceturtdaļfinālā ar 3-6, 6-2, 6-3 trīs setu cīņā bija pārāka par kādreizējo reitinga līderi Viktoriju Azarenku no Baltkrievijas. Viljamsas spēcīgās un precīzās serves pēdējā setā neļāva pretiniecei noturēties pret 33 gadus vecās amerikānietes agresīvo spiedienu. Viljamsas izpildījumā pēdējā setā bija deviņas netveramas serves.

Viljamsa pretendē uzvarēt ceturtajā "Grand Slam" turnīrā pēc kārtas, kā arī izcīnīt karjerā 21. uzvaru visaugstākā līmeņa sacensībās. Līdzšinējos 19 dueļos pret Šarapovu Viljamsas rēķinā ir 17 uzvaras.

Savukārt Šarapova vietu pusfinālā nodrošināja ar uzvaru trīs setos 6-3, 6-7 (3-7), 6-2 pār ASV tenisisti Koko Vandevegi un pirmoreiz kopš 2011.gadā Vimbldonā iekļuva četru spēcīgāko dalībnieču vidū. Līdzšinējā karjerā vienīgo Vimbldonas čempiones titulu Šarapova izcīnīja 2004.gadā.

Pirmoreiz Vimbldonā pusfinālu sasniedza Muhurusa, kura ar 7-5, 6-3 uzvarēja Šveices tenisisti Timeu Baščinski. Radvaņska cerības uz vietu sestdien paredzētajā finālā saglabāja ar uzvaru 7-6 (7-3), 3-6, 6-3 pār amerikānieti Medisonu Kīzu. 26 gadus vecā Radvaņska Vimbldonā pusfinālā spēlēs trešo reizi, bet viņas labākais panākums ir 2012.gadā sasniegtais fināls.

Vīriešiem cīņā par vietu pusfinālā galvenā favorīta serba Novaka Džokoviča pretinieks trešdien būs ASV atklātā čempionāta uzvarētājs horvāts Marins Čiličs. Citos ceturtdaļfinālos septiņkārtējā čempiona šveicieša Rodžera Federera sāncensis būs francūzis Žils Simons, bet mājinieku favorīts - turnīra trešā rakete brits Endijs Marejs - spēli aizvadīs pret kanādieti Vaseku Pospisilu. Vēl vienā ceturtdaļfinālā tiksies šveicietis Stans Vavrinka un Rišārs Gaskē no Francijas.

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa