06.01.2016. 05:55

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Cīņā par vietu ceturtdaļfinālā Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) ranga 84.vietas īpašniece Ostapenko cieta sakāvi trijos setos ar 6-4, 6-7 (4-7), 5-7, lai gan spēles gaitā otrajā un trešajā setā bija tuvu uzvarai. 

Incidents ar raketes mešanu bija otrā seta taibreikā. Ostapenko apgalvoja, ka raketi nejauši nenoturēja, tomēr Jaunzēlandes avīze "New Zealand Herald" vēstīja pretējo. Izskatījās, ka Ostapenko raketi meta apzināti, taču bez nodoma trāpīt bumbiņu padevējam, rakstīja izdevums.

Bumbiņu padevēju noklaušināja spēles tiesnesis un zēns atzina, ka rakete viņam trāpīja pa plecu. Broudija bija sašutusi, ka Ostapenko netika diskvalificēta un abas tenisistes nenorimās visu atlikušo spēli, bet mača beigās viņas nācās izšķirt tiesnesim.

Jau vēstīts, ka ar rīkotāju īpašo ielūgumu Jaunzēlandē startējusī Ostapenko pirmajā kārtā uzveica zviedrieti Johannu Larsoni (WTA 56.), par ko nopelnīja 30 reitinga punktu. Savukārt kvalifikāciju pārvarējusī Broudija, kura rangā ir 122.vietā, bija pārāka par turnīra otro raketi serbieti Anu Ivanoviču. 

Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) turnīrā ar 250 000 ASV dolāru balvu fondu uzvarētāja kļūs zināma sestdien. Ostapenko ir garantēta iespēja vēlāk šomēnes Austrālijas atklātajā čempionātā startēt pamatturnīrā. Gada pirmais "Grand Slam" turnīrs Melburnā sāksies 18.janvārī.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties