05.01.2017. 04:58

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ar septīto numuru izliktā Ostapenko cīņā par vietu turnīra četru spēcīgāko dalībnieču vidū katrā setā gan pieļāva pa trim dubultkļūdām, tomēr ik setā spēja gūt par vienu punktu vairāk pretinieces servēs nekā Brengla un nodrošināja trešo uzvaru pēc kārtas. Pasaules rangā 79.vietā ierindotā Brengla iepriekšējā mačā ļoti vējainos laikapstākļos pārspēja reitinga vicelīderi Serenu Viljamsu.

Ostapenko šonedēļ pasaules rangā ir 44.vietā, taču jau nākamajā nedēļā varētu atgūt pozīcijas ceturtajā desmitā.

Spēlē par vietu finālā 19 gadus vecās Ostapenko pretiniece būs vēl viena amerikāniete Lorīna Deivisa, kura rangā ir 61.vietā. Otrā pusfinālā Horvātijas tenisiste Anja Konjuha tiksies ar dānietes Karolīnas Vozņacki un vācietes Jūlijas Gērgesas mača uzvarētāju.

Jau vēstīts, ka pirmajās kārtās Ostapenko bija pārāka par mājinieci Marinu Erakoviču un horvātieti Mirjanu Lučiču-Baroni. Turnīrs cietā seguma laukumos ilgs līdz 7.janvārim. Uzvarētāja nopelnīs arī 280 punktus pasaules rangā.

Visas biļetes turnīrā ar 250 000 ASV dolāru balvu fondu uz atlikušajām spēlēm jau ir izpārdotas.

Ostapenko Jaunzēlandē startē arī dubultspēlēs, kur pārī ar beļģieti Kristenu Flipkensu ceturtdien otrajā kārtā tiekas ar japānietēm Suko Aojamu un Makoto Ninomiju.

Tenisistes WTA sezonas sākumā turnīros Āzijā un Okeānijā pārbauda spēkus pirms gada pirmā "Grand Slam" turnīra - Austrālijas atklātā čempionāta, kas Melburnā sāksies 16.janvārī.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties