17.12.2014. 18:19

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Sporta veterāniem Ziemassvētku pasākums raisa lielu prieku, jo paver iespēju nonākt sabiedrībā, lai satiktos un izsmietos labā noskaņojumā, pastāstīja Duka. Viņa atzīt, ka citkārt laiku pavada vienatnē mājās, tādēļ iespēja izrauties no ierastā dzīves ritējuma ir ļoti uzmundrinoša.  

Duka īpaši uzsvēra LOSF vadītājas Uļjanas Semjonovas pašatdevi un lielo ieguldījumu, gādājot par sporta veterāniem viņu vecumdienās. Ziemassvētki Dukai ir īpaši gaidīts notikums tieši olimpiešu fonda pasākuma dēļ.

LOSF mērķis ir risināt Latvijas olimpiešu, izcilu bijušo sportistu, treneru un sporta darbinieku jautājumus sociālo un sadzīves apstākļu apzināšanā un uzlabošanā. Fonds arī gādā par veterānu materiālo un sabiedrisko vajadzību pēc iespējas pilnīgāku apmierināšanu un veselības uzlabošanu. Fonda atbalstam īsteno dažādus pasākumus sporta veterānu ārstniecības izdevumu segšanai un sociālo problēmu risināšanai, jo mērķu sasniegšanai ir nepieciešams finansējums.

Īstenojot labdarības akciju, kafijas ražotājs "Melnā kafija" šogad LOSF ziedoja 3000 eiro, no katras akcijā pārdotās kafijas paciņas fondā ieskaitot vienu centu.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties