30.11.2013. 14:38
Septīto uzvaru Latvijas Virslīgas čempionātā šodien Spuņņciemā izcīnīja Dobeles "Tenax" handbolisti, kuri ar 36:19 (15:8) pārliecinoši pārspēja "Jūrmalas Sports" vienību. Dobelnieki vismaz uz dažām stundām atguvuši pirmo vietu turnīra tabulā.

Jau pirmajās piecās minūtēs "Tenax" handbolistiem izdevās iegūt trīs vārtu pārsvaru (4:1). Mājinieki pieprasīja minūtes pārtraukumu, taču līdz nākamajiem vārtiem bija jāgaida gandrīz desmit minūtes, kad no 7 metru soda metienu viesu pārsvaru palielināja Arvis Juzups - 5:1.

"Jūrmalas Sports" pirmos vārtus pēc Mareka Černousova metiena guva jau mača pirmajā minūtē (1:1), bet otro reizi Ivaru Lāci mājiniekiem izdevās pārspēt tikai puslaika vidū. Precīzs bija Toms Popens. Laukuma saimnieki pakāpeniski atguva vārtu gūšanas garšu, taču to labāk izjuta dobelnieki, kuri ar Oskaru Arāju priekšgalā līdz puslaika beigām ieguva jau septiņu vārtu pārsvaru - 15:8.

Arī pēc pārtraukuma spēles gaita nemainījās. "Tenax" uzbrukums dominēja pāri "Jūrmalas Sports" aizsardzībai, izcīnot graujošu uzvaru ar 36:19. Dobelnieki ir pirmā komanda turnīrā, kura jūrmalniekiem sametusi vairāk nekā 30 vārtus.

Dobeles "Tenax" sastāvā deviņus vārtus guva Oskars Arājs, bet septiņas reizes izcēlās Andis Ērmanis un Aleksandrs Krastiņš. Mājiniekiem piecas reizes atzīmējās Edvīns Latkovskis un Mareks Černousovs.

Vēl šodien Virslīgā vīriešiem plkst. 15:00 Ulbrokā "Stopiņu NHK" spēlēs ar čempioniem "SK Latgols", bet plkst. 16:45 turpat RTU uzņems "Celtnieks/LSPA".

Latvijas Virslīgas čempionāts.30. novembris.Jūrmalas Sprots - Dobeles Tenax 19:36 (8:15)Jūrmalas Sports: Černousovs 5/1, Latkovskis 5/2, Ence, Narme un Popens 2, Gulbis, Zvejnieks un Vilciņš 1.Tenax: Krastiņš 9/2, Arājs 7, Ērmanis 7/1, Grandbergs 4, Juzups 4/1, Straume un Politers 2, Krivmanis 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009