09.11.2013. 18:47
Latvijas handbola virslīgā vīriešiem šodien notika divas spēles. Stopiņu NHK Ulbrokā ar 26:27 piekāpās RTU handbolistiem, bet Dobeles "Tenax" ar 33:25 uzveica Vaiņodes komandu.

Spraiga cīņa izvērtās Stopiņu un RTU handbolistu duelī. Pirmajā puslaikā ar vienu līdz trīs vārtu pārsvaru lielākoties vadībā bija RTU, tomēr pirms pārtraukuma Stopiņu handbolisti prata gan panākt izlīdzinājumu, gan izvirzīties vadībā (15:14).

Otrajā puslaikā RTU atkal atguva vadību, vienā brīdī esot priekšā pat par četriem vārtiem, bet beigās nosargājot uzvaru ar 27:26. Māris Grēberis RTU rindās bija rezultatīvākais ar sešiem vārtiem, bet Andris Lazda Stopiņu NHK sastāvā atbildēja ar 11 vārtu guvumiem.

RTU tika pie otrā panākuma piecos mačos un šobrīd ieņem astoto vietu 10 komandu konkurencē. Stopiņu handbolisti tikmēr piedzīvoja ceturto neveiksmi sešos mačos un ir vietu augstāk.

Citā spēlē Dobeles "Tenax" tika pie trešā panākuma piecās spēlēs, ar 33:25 uzvarot Vaiņodes (trīs uzvaras sešās spēlēs) handbolistus. Pēc pirmā puslaikā dobelnieki bija priekšā ar +2 (17:15), bet izšķirošo pārsvaru guva otrā puslaika vidusdaļā, kad iemeta deviņus vārtus pēc kārtas.

Pa sešiem vārtiem Dobeles komandas labā guva uzreiz pieci handbolisti (Aleksandrs Krastiņš, Oskars Arājs, Arvis Juzups, Nils Kreicbergs, Egils Politers), bet Vaiņodes rindās rezultatīvākais bija Ainārs Pāvils ar septiņiem vārtiem.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv