08.04.2017. 18:28

Līdzšinējās trīs abu komandu savstarpējās spēlēs šosezon uzvarējuši ir "Tenax" handbolisti. Dobelnieki arī izteikti favorīti uz uzvaru šajā pusfinālsērijā.

Dobelnieks Nils Kreicbergs 35. sekundē atklāja spēles rezultātu. Nojauta par šīs spēles uzvarētāju radās jau pirmajās desmit minūtēs, kuras mājinieki uzvarēja ar 6:2. Ogrēnieši gan spēja dažas reizes deficītu samazināt līdz diviem vārtiem, tomēr "Tenax" drīz vien spēja atgūt četru vārtu pārsvaru, bet vēlāk arī sev iegūt +5 (11:6). Andis Ērmanis mājiniekiem 22. minūtē ļāva iegūt jau sešu vārtu pārsvaru - 13:7. Līdz puslaika beigām "Tenax" veica četru vārtu bezatbildes izrāvienu, kas ļāva pārtraukumā doties ar ļoti komfortablo un mazliet nepieklājīgo +10 (19:9).

Otrajā puslaikā ātri vien mājinieki ieguva pat 12 vārtu pārsvaru - 21:9. Spēles atlikušajā daļā abas komandas vairāk vai mazāk, bet abas apmainījās ar vārtu guvumiem, "Ogrei" spējot nostabilizēt spēli un neieslīgt vēl lielākos mīnusos. Spēles beigu sirēna vēstīja par Dobeles "Tenax" pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 34:23. Atbildes spēle tieši pēc nedēļas Ogrē.

Rezultatīvākais mājiniekiem ar astoņiem vārtiem bija Nils Kreicbergs, kamēr ogrēniešiem sešus vārtus guva Artis Laganovskis.

Tenax Dobele - HK Ogre/Miandum 34:23 (19:9)Tenax Dobele: Kreicbergs 8/1, Arājs 7/4, Kurzemnieks 4, Politers 3, Pančenko 3, Bilkštis 2, Krastiņš 2, Ērmanis 2, Krivmanis 1, Straume 1, Miķelsons 1.HK Ogre/Miandum: Artis Laganovskis 6, Kurmēns 5, Strazdiņš 4/1, Arvis Laganovskis 4, Lepers 2, Pozņaks 2/2.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Kalendārs