10.12.2015. 18:06

, LSM.LV - Sports

Zaudētājos Latvijas izlase nonāca 6.minūtē, kad rezultātu atklāja Rauls Kamposs, savukārt otrajā puslaikā Fernandao 23.minūtē rezultātu divkāršoja. Rezultatīvs Spānijas izlasei izdevās turpinājums, 44 sekundēs gūstot trīs vārtus, bet vēlāk panākot arī 7:0.

Latvijas un Spānijas izlases septembra beigās tikās pārbaudes spēles, kurās dienvidnieki bija pārliecinoši pārāki (5:1 un 8:1). Spānijas rēķinā ir izcīnīti divi Pasaules kausi - 2000.gadā un četrus gadus vēlāk. Aizvadītajās septiņās Pasaules kausa izcīņās spāņi bez medaļām palika tikai pirmajā turnīrā 1989.gadā.

Turnīrā Latvijas izlasei Eindhovenā būs jāaizvada vēl divas spēles - piektdien pret mājinieci Nīderlandi un svētdien pret Bosnijas un Hercegovinas telpu futbolistiem.

Pasaules kausa kvalifikāciju Latvija sāka priekšsacīkstēs oktobrī Kiprā, kur uzvarēja visās trijās spēlēs un iekļuva pamatturnīrā. Kvalifikācijas pamatturnīrā pēc apļa izspēles grupas divas labākās komandas tiks izslēgšanas spēlēs, kur cīnīsies par vietu finālturnīrā, kas nākamgad septembrī notiks Kolumbijā.