23.12.2017. 18:49

''Petrow'' Elektrum Olimpiskajā centrā uzņēma ''Valmiera Glass/ViA'' komandu. Ar lielisku sniegumu izcēlās Matīss Babris, kurš 10. minūtē mājiniekiem sniedza 1:0 pārsvaru, uz ko gan dažas minūtes vēlāk atbildi sniedza Ulvis Bērziņš - 1:1. Jau pieminētais Babris izcēlās arī puslaika pēdējā minūtē, tādējādi ''Petrow'' pārtraukumā dodoties pie 2:1 pārsvara.

27. minūtē ''Petrow'' komandas kapteinis Bogdans Ņesterenko panāca drošāku divu vārtu handikapu (3:1), bet punktu spēlei pielika Babris, kurš 37. minūtē realizēja soda sitienu, noformējot sev ''hat-trick'' un sniedzot komandai panākumu ar 4:1.

Vicelīdere ''TFK Rēzekne'' savā laukumā uzņēma ''Raba'' un izlases galveno treneri Artūru Šketovu. Pēdējā laikā ''Raba'' uzņēmusi labu spēļu ritmu un paredzams, ka sezonas noslēdzošajā daļā tomēr atkal būs spējīga cīnīties par medaļām, neskatoties uz grūtībām sezonas ievadā.

Pirmajā puslaikā mājinieku labā vienīgos vārtus guva Miks Babris (1:0). 38. minūtē komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, izceļoties Vitālijam Agulam un Dmitrijam Jakovļevam (2:1). 39. minūtē neizšķirtu viesiem izrāva Valērijs Čistjakovs - 2:2.

Turnīra tabulā Rēzeknes komanda ar 17 punktiem ierindojas otrajā vietā, ''Raba'' ir ceturtā ar 12 punktiem. ''Petrow'' ar desmit punktiem ieņem piekto pozīciju, bet Valmieras vienība līdz šim septiņās spēlēs iekrājusi četrus punktus un ierindojas septītajā vietā astoņu komandu konkurencē. Līdere ar 30 punktiem ir daudzkārtējā čempione ''Nikars''.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa