08.04.2017. 18:10

Pasaules rangā Portugāle ieņem septīto vietu, bet Eiropas komandu konkurencē ir ceturtajā vietā. Latvija šajā rangā ir 52. vietā. Somijas, kas arī ir mūsu grupā ierindojas 39. vietā pasaulē, bet Rumānija - 22. pozīcijā. Latvijas telpu futbola izlase pirmajā kvalifikācijas kārtā izkļuva no grupas, pārspējot Armēniju un Igauniju, bet spēlējot neizšķirti ar Vāciju. Lai iekļūtu finālturnīrā Latvijai nepieciešams iegūt pirmo vietu.

Skaidrs, ka pret šāda līmeņa komandu bumbas kontrole pretiniekiem bija krietni lielāka, un galvenais, ko pretī lika Artūra Šketova trenētā komanda, bija disciplīna. Portugāļi daudz sita vārtu virzienā, vairākas reizes glāba Aigars Bondars, bet pārsteidzošs pavērsiens notika 15. minūtē - Artūrs Jerofejevs sita precīzi, un Latvija izvirzījās vadībā ar 1:0. Neskatoties uz pretinieku spiedienu, pirmo puslaiku mūsējie noslēdza esot vadībā.

Otrajā puslaikā diemžēl pārsvaru noturēt neizdevās, lai gan panervozēja portugāļi noteikti kārtīgi - Brunu Koelju iesita 30. un 31. minūtē (1:2). Arī pēc šāda notikuma latvieši nesalūza un līdzīgi cīnījās līdz pat beigām. Pēdējā minūtē arī saucām malā Bondaru, sūtot cīņā laukuma spēlētāju. Šajā laikā Latvija arī ieguva bumbas kontroli, bet līdz labai sitiena pozīcijai netika.

Informācija tiks papildināta...

Otra mūsu grupas spēles, kurā mājiniece Rumānija uzņems Somiju, startēs pulksten 19:00. Arī atlikušās divas Latvijas izlases spēles no turnīra Rumānijā Sportacentrs.com piedāvās tiešraidē.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933