20.09.2013. 11:08

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«Zinājām visu par Maskavas «Dinamo» spēcīgajām pusēm, tāpēc galvenais bija turēties viņiem līdzās un neļaut pretiniekam atrauties. Daudz ko pabojāja otrie ielaistie vārti, taču arī tādas lietas hokejā notiek,» pēc cīņas aģentūrai LETA izteicās Telkvists. «Pats zinu, kāda ir sajūta, ielaižot ripu savos vārtos pēdējā pamatlaika sekundē.»

«Visu spēles gaitu bija jūtams, ka spēlējam pret līgas čempioniem. Šādi mači ir īpaši,» neslēpa zviedrs, kuram tieši ceturtdien apritēja 34 gadi. «Šī uzvara mums nozīmē ļoti daudz. Tā vairos mūsu pārliecību, bet par mūsu līdzjutēju pienesumu šajā mačā man ir grūti atrast pareizos vārdus. Kad guvām otros vārtus, šķita, ka no lielā trokšņa manas ausis neatgriezeniski aizkritīs. Šī pilsēta un tās fani ir pelnījuši šādas uzvaras.»

«Mēs zinām, ka pagājušajā sezonā likām saviem faniem vilties, taču jaunās sezonas sākums klubam ir padevies labs. Šajā gadā mūs gaida kāpumi un kritumi, taču vēlamies, lai fanu atbalsts mūs neatstāj ne uz brīdi,» izcēla Telkvists.

«Spēlējot savā dzimšanas dienā, nekādu papildu slogu uz pleciem nejutu. Bija ļoti patīkami dzirdēt, kā fani pirms mača nodzied man apsveikuma dziesmu. Tas man ļoti daudz nozīmē, tāpēc ceru, ka spēju padarīt līdzjutējus lepnus,» piebilda vārtsargs.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties