19.09.2016. 19:27
Kārtējo spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā šobrīd aizvada neveiksmīgi spēlējošā Rīgas «Dinamo» komanda, kas «Arēnā Rīga» sacenšas ar Austrumu konferences pastarīti Novokuzņeckas «Metallurg». Seko līdzi teksta tiešraidei...

Vārtu guvēji:

1:0 Nikolajs Jeļisejevs (Pavlovs, Miķelis Rēdlihs) (5:19).

Pirmais 2 min. noraidījums - @MetallurgNk paliek mazākumā— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) September 19, 2016

Izlīdzinājumu 3 minūtes un 55 sekundes līdz trešā perioda beigām varēja panākt Ignats Zemčenko. Tomēr viņa mesto ripu atvairīja Jānis Kalniņš.

Pirmajā trešdaļā atlikušas vēl piecas minūtes.

Laba izdevība dubultot pārsvaru Laurim Dārziņam, taču tā paliek neizmantota.

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on

Interesanti, ka Novokuzņeckas «Metallurg» komanda «Arēnā Rīga» vēl nekad nav uzvarējusi.

5:19 min

Vārti! 1:0. «Dinamo» uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs atklāj rezultātu. Pēc teicamas partnera piespēles viņš ar spēcīgu plaukstas metienu trieca ripu «Metallurg» vārtu tālajā devītniekā. Skaists vārtu guvums!

Rīgas Dinamo trešā mājas spēle pic.twitter.com/yW3z0ddAeJ— Ulvis Brože (@UlvisBrozhe) September 19, 2016

Iespaidīgi spēli iesākusi «Dinamo» komanda, kas pārliecinoši kontrolē ripu. Tiesa, pirmais bīstamais moments tika izveidots pie mājinieku vārtiem. Jānis Kalniņš metienu no vārtu priekšas atvairīja.

Valstu himnas atskaņotas un mačs tūdaļ sāksies.

Debiju šajā mačā KHL čempionātā piedzīvos Rīgas «Dinamo» vārtsargs Jānis Kalniņš. Savukārt pirmo spēli šosezon aizvadīs aizsargs Jēkabs Rēdlihs.

Šodien debitē Jānis Kalniņš. Spēles sākums 19.30. pic.twitter.com/LyC4KR4Qk4— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) September 19, 2016

Pirmdien «Dinamo» komandas mājas lapā vēstīja, ka uzbrucējs Filips Toluzakovs un aizsargs Ēriks Ševčenko nosūtīti uz fārmklubu HK «Liepāja», kas spēlē Latvijas virslīgas čempionātā un jau šovakar piedalīsies Liepājas komandas treniņā.

Šajā KHL sezonā Toluzakovs piedalījies četrās spēlēs, kurās rezultativitātes punktus neguva, nopelnījis divas soda minūtes un lietderības koeficientu -3, vidēji laukumā pavadot 10:51 minūti.

Savukārt aizsargs Ēriks Ševčenko piedalījies vienā spēlē, kurās ar rezultativitāti neizcēlās, laukumā pavadot 14:18 minūtes un nopelnīja lietderības koeficientu -1.

Normunda Sējēja vadītā «Dinamo» komanda sezonu sākusi ļoti neveiksmīgi, līdzšinējos deviņos mačos tiekot vien pie viena panākuma pēcspēles metienos. Ar nopelnītiem trim punktiem Latvijas vienība ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā.

Savukārt «Metallurg» hokejisti līdz šim aizvadītajās 10 spēlēs guvuši divas uzvaras, kas dod pēdējo vietu Austrumu konferencē.

«Dinamo» šīs sezonas sākums ir neveiksmīgākais kluba pastāvēšanas vēsturē.

Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs trešdien, kad «Arēnā Rīga» spēlēs ar Austrumu konferences līdervienību Omskas «Avangard».