02.11.2015. 18:30
Pēdējo spēli pirms pārtraukuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā šobrīd viesos aizvada Rīgas «Dinamo» hokejisti, Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā tiekoties ar vietējo «Dinamo» komandu. Seko līdzi teksta tiešraidei...

Iepriekšējo reizi Rīgas un Minskas komandas savā starpā tikās 30. augustā, kad rīdzinieki viesos sagrāva pretiniekus ar 4:0.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 18:37 18:37

Vārti! 1:0. Rezultātu atklāj Minskas «Dinamo» hokejisti.

18:36

Īsā laikā divas lieliskas izdevības izveido viesi no Rīgas. Tiesa, atklāt rezultātu neizdodas.

18:35

Pirmajās minūtēs daudz spēka cīņas pie laukuma apmalēm. Bīstami metieni pa vārtiem pagaidām nav izdarīti.

18:32

Valstu himnas noskanējušas. Spēle sākusies!

16:52

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on Nov 1, 2015 at 11:37pm PST

16:50

Spēlei «Dinamo» treneru korpuss pieteicis 21 spēlētāju (2 vārtsargi, 6 aizsargi un 13 uzbrucēji), un, salīdzinot ar iepriekšējo maču, sastāvā nav notikušas ievērojamas izmaiņas. Šodien laukumā dosies savainojumu sadziedējušais aizsargs Aleksandrs Jerofejevs, kā arī uzbrucējs Gints Meija, kurš iepriekšējos mačus izlaida slimības dēļ.

Komandai palīdzēt varēs arī iepriekšējā mačā savainojumu guvušais uzbrucējs Kaspars Saulieti.