23.07.2015. 13:44
Latvijas spēcīgākais tenisists Ernests Gulbis šobrīd aizvada Bostades «ATP World Tour 250» sērijas turnīra otrās kārtas spēli, tiekoties ar pieredzējušo francūzi Polu-Anrī Matjē. Rit pirmais sets...

4-1 Pieredzējušais Matjē spēlē agresīvi, vienlaikus pārliecinoši.

3-1 Ceturtajā geimā Gulbis nonāca iedzinēja lomā 15:30, 30:40 un nespēja nosargāt savu servi. Viņš pieļāva muļķīgu kļūdu spēlē pie tīkla, kā rezultātā Matjē lauza latvieša servi ar pirmo breikbumbu.

2-1 Arī Matjē ir pārliecinošs pie savas serves, sportistiem turpinot cīnīties līdzvērtīgi. Tiesa, francūzim ne visai veiksmīgi izdodas realizēt pirmo servi.

1-1 Latvijas spēcīgākais tenisists ļoti pārliecinoši aizstāv savu servi.

1-0 Pirmos divus punktus (30:0) spēlē guva Gulbis, bet pēcāk viņa pretinieks uzvarēja visās nākamajās izspēlēs, geimu sākot ar uzvaru pie savas serves.

Sportisti iesildās. Maču ar servi sāk Francijas pārstāvis.

LASI TVNET: Vai Gulbis šosezon pirmo reizi izcīnīs divas uzvaras pēc kārtas?

Ceturtdaļfinālā Gulbja - Matjē dueļa labākais tiksies ar spāni Albertu Ramosu-Vinoasu vai citu spāni Tomiju Robredo, kam turnīrā 2. numurs.

«SkiStar Swedish Open» turnīrs risinās māla seguma kortos. Tā kopējais prēmiju fonds ir 439 405 eiro. Gulbis līdz šim Bostadē spēlējis vienu reizi. Tas notika 2007. gadā.