31.05.2015. 14:16
Nacionālās hokeja līgas komanda Čikāgas "Blackhawks" izbraukumā ar 5:3 pārspēja Anaheimas "Ducks" un septiņu spēļu sērijā triumfēja Rietumu konferencē. Čikāgas kapteinis Džonatans Teivzs uzsvēra, ka sērijā nebija nevienas vieglas spēles.

"Sērijā nebija vieglu spēļu," sacīja Džonatans Teivzs, kurš izšķirošajā mačā guva divus vārtus un tika atzīts par spožāko zvaigzni. "Mums nekas netika dāvināts. Šajā sērijā nebija tādu brīžu, kad mēs justu, ka Anaheima varbūt nespēlē savu labāko spēli. Mums viss bija jānopelna pašiem. Šī sērija abām komandām bija lielisks pārbaudījums."

Ne tik priecīgs prāts, protams, bija Anaheimas kapteinim Raienam Geclafam, kura virknējumam nācās spēlēt tieši pret Teivza maiņu. "Neteikšu, ka nospēlēju lieliski. Nespēlēju pietiekami labi, lai komanda uzvarētu," teica Geclafs, kurš sērijas divu pēdējo maču laikā laukumā bija sešos no desmit ielaistajiem vārtiem."

Geclafs gan neuzskata, ka Čikāgas "Blackhawks" kopumā būtu labāka komanda: "Domāju, ka viņi šodien spēlēja labāk par mums, taču nesaku, ka viņi ir labāka komanda nekā mēs. Saku, ka viņi bija labāki tieši šodien. Teivzs ir lielo spēļu spēlētājs. No viņa neko citu nemaz nebiju gaidījis."

Izmantotie resursi:Blackhawks top Ducks in Game 7, advance to...Ryan Getzlaf of Anaheim Ducks says he 'didn't...Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties