04.02.2015. 19:27
Krievijas ziņu aģentūra TASS trešdien prognozēja, ka arī Horvātijas klubs Zagrebas «Medveščak» nākamajā sezonā vairs nespēlēs Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), izplatot līdzīgu informāciju kā iepriekš par Bratislavas «Slovan» komandu.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pēc aģentūras rīcība esošās informācijas, kas iegūta no anonīma, taču KHL direktoru padomei tuva avota, «Medveščak» KHL varētu palikt tikai tādā gadījumā, ja varētu patstāvīgi nodrošināt finansējumu un nepieciešamo budžetu startam līgā, neizmantojot Krievijas kompāniju palīdzību. Taču šāda iespēja esošajā ekonomiskajā situācijā tiek vērtēta par krasi neiespējamu.

Līdzīgi otrdien tika ziņots par «Slovan» izredzēm palikt KHL, jo Slovākijas klubam arī vairs netiks sniegts atbalsts no Krievijas.

«Medveščak» KHL aizvada otro sezonu. Pērn komanda iekļuva izslēgšanas spēlēs, bet šosezon ieņem 13. vietu Rietumu konferencē.

Krievijas ziņu aģentūra vēsta, ka atsakoties no spēlēšanas KHL, Zagrebas klubs varētu pievienoties Austrijas atklātajam čempionātam, kurā jau piedalās klubi no Čehijas, Itālijas, Ungārijas un Slovēnijas.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties