16.12.2015. 23:50
Polijas Ekstraklasē zaudējumu piedzīvojusi Latvijas izlases pussarga Igora Tarasova pārstāvētā Bjalistokas ''Jagiellonia'' viesos zaudēja ''Termalica'' futbolistiem, bet Beļģijas kausa izcīņā Eduarda Višņakova '"Westerlo'' piekāpās ''Club Brugge''.

Igors Tarasovs mēneša sākumā pagarināja līgumu ar Polijas komandu ''Jagiellonia'' līdz 2017./2018. gada beigām, lai vienībai sezona līdz šim nav izdevusies. Arī šovakar Tarasovs devās komandas pamatsastāvā, nospēlēja visu maču, 23. minūtē saņēma dzelteno kartīti, bet komanda visā spēlē ar 0:2 piekāpās ''Termalica''.

Šosezon 20 spēlēs ''Jagiellonia'' sakrājusi 24 punktus, kas turnīra tabulā ļauj atrasties 9. vietā. Denisa Rakela Krakovas ''Cracovia'' ar iekrājusi 35 punktus un turpina cīnīties par augstākajām pozīcijām, patreiz noslēdzot labāko trijnieku.

Beļģijas kausa izcīņā šovakar tika aizvadītas vairākas ceturtdaļfināla spēles, un vienā no tām piedalījās arī Eduarda Višņakova ''Westerlo'', kas uzņēma ''Club Brugge'' futbolistus. Višņakovs laukumā tā arī nedevās, bet 'Westerlo'' katrā no puslaikiem ielaida pa vārtiem un piedzīvoja zaudējumu ar 0:2.

Izmantotie resursi:Live scores, results, fixtures, tables,...

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga