16.12.2014. 23:48

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Vasiļevskis izsaukts, jo traumu guvis Tampabejas kluba pamatvārtsargs Bens Bišops. Viņš spēlē pret Pitsburgas "Penguins" pirmā perioda beigās guva ķermeņa lejasdaļas savainojumu un spēli nespēja turpināt. Vietu vārtos ieņēma Jevgēņijs Nabokovs, kurš atvairīja 18 metienus, taču Tampabejas klubs cieta zaudējumu ar 2:4.

Gudļevskis ir viens no diviem "Crunch" šīs sezonas vārtsargiem, vietu vārtos dalot ar Vasiļevski. Šosezon nedaudz labāka statistika ir Vasiļevskim, kurš ir atvairījis 91,8 procentus metienu, vidēji spēlē ielaižot 2,34 ripas, kamēr Gudļevskis ticis galā ar 89,8 procentiem metienu, vidēji spēlē kapitulējot 3,03 reizes. Abi vārtsargi ir izcīnījuši pa astoņām uzvarām, taču Gudļevskim ir tikai četri, kamēr Vasiļevskim seši zaudējumi.

Vasiļevski atzina par iepriekšējās nedēļas AHL labāko spēlētāju.

Gudļevskis NHL jau ir spēlējis pērn, kad sezonas beigu daļā tika vairākkārt izsaukts uz Tampabejas komandu, piedaloties arī izslēgšanas turnīra spēlēs, bet Vasiļevskis NHL vēl nav debitējis.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties