07.02.2017. 23:55

Krievijas pēc spēka otrajā līgā (VHL) Leonīda Tambijeva trenētā Sanktpēterburgas ''Dinamo'' ar 1:6 zaudēja Rjazaņas hokejistiem. Kirils Tambijevs zaudētāju sastāvā aizvadīja vienu no sliktākajām spēlēm - uzbrucējs spēlēja 17:24 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem un nopelnīja pagalam briesmīgu lietderības koeficientu (-4).

Voronežas ''Buran'' ar 2:3 savā laukumā citā VHL regulārās sezonas spēlē zaudēja Balašihas ''Dinamo''. Aizsargs Rolands Gritāns laukumā pavadīja 14:19 minūtes, meta vienu reizi pa vārtiem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Alpu Hokeja līgā Gata Gricinska un Mārtiņa Cipuļa pārstāvētā ''EHC Lustenau'' viesos ar 2:5 zaudēja ''VEU Feldkirch''. Gricinskis atzīmējās tikai ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens, bet Cipulis spēli pabeidza pēc diviem periodiem, par neatļautu spēka paņēmienu saņemot 5+20 sodu.

Izmantotie resursi:Высшая хоккейная лига - Протокол игрыВысшая хоккейная лига - Протокол игрыВысшая хоккейная лига - Протокол игры