08.11.2013. 20:12

Tambijevs šoreiz izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, bet «Dinamo» izbraukumā ar 6:2 (4:1, 2:0, 0:1) pārspēja Rietumu konferences vadošo komandu Jaroslavļas «Loko».

Pirmajā trešdaļā uzbrucējs rezultatīvi piespēlēja komandas trešajos un ceturtajos gūtajos vārtos, kad «Dinamo» guva vārtus vienādos sastāvos, bet otrās trešdaļas 2. minūtē vairākumā pēc viņa piespēles Iļja Kozlovs panāca jau 6:1 viesu komandas labā.

Tambijevs izcili debitējis Sanktpēterburgas komandā, pirmajos deviņos mačos izceļoties ar pieciem vārtiem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

Citā spēlē piektdien pie sava pirmā rezultativitātes punkta šosezon tika uzbrucējs Haralds Podziņš, bet viņa un cita uzbrucēja Zigurda Podziņa pārstāvētā Čehovas «Ruskije vitjazi» ar 6:1 (4:0, 0:0, 2:1) izbraukumā pārspēja Sanktpēterburgas SKA-1946 komandu.

H. Podziņš ar rezultatīvu piespēli piedalījās komandas otrajos gūtajos vārtos, kad spēles 13. minūtē rezultāts kļuva 2:0 viesu labā. Viņš spēli aizvadīja komandas trešajā maiņā, bet Z. Podziņš spēlēja ceturtajā uzbrucēju virknējumā.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar 23 spēlēs iekrātiem 28 punktiem pakāpās uz 15. vietu, bet «Loko» ar 60 punktiem 25 cīņās joprojām ir konferences līdere. Tikmēr «Ruskije vitjazi» ar 41 punktu 22 spēlēs ieņem sesto vietu, par sešiem punktiem atpaliekot no piektajā pozīcijā esošā Latvijas kluba HK «Rīga».