01.03.2014. 23:08

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā zināms, «Rīga» MHL izslēgšanas spēles sestdien sāka ar uzvaru, savā laukumā ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pieveicot Austrijas vienību Zalcburgas «Red Bull». Rietumu konferences astotdaļfinālā vienības sacentīsies līdz trim uzvarām.

«Spēle nebija viegla - pretinieks rādīja labu sniegumu, un šī komanda ir ar labu spēles disciplīnu,» Rīgas «Dinamo» mājaslapā citēts Tambijevs. «Labi, ka puiši līdz mača beigām pildīja spēles uzdevumu. Kad guvām otros vārtus, tas bija cīņas izšķirošais brīdis.»

Tambijevs atklāja, ka «Red Bull» pirmajā periodā spēlējuši ļoti agresīvi. «Nebiju gaidījis, ka viņi tā sāks spēli, jo izbraukumā viņi rāda nedaudz citādāku hokeju nekā savā laukumā.»

Šo maču viens no rīdzinieku līderiem Artūrs Kuzmenkovs aizvadīja, cīnīdamies ne tikai vienādos skaitliskos sastāvos, bet arī mazākumā un vairākumā.

«Kuzmenkovs kā ceturtais uzbrucējs vairākumā uz laukuma aizvadīja visas divas minūtes - viņš to var izturēt. Tādu variantu sākām iespēlēt pēdējā izbraukuma sērijā, jo Edgars Siksna ir savainots. Viņam vēl vajadzīga apmēram nedēļa, lai atkal dotos laukumā. Siksna ar mums brauks uz Zalcburgu un, domāju, viņš jau tur varēs spēlēt,» pauda Tambijevs.

«Rīgas» un «Red Bull» sērijas otrā spēle Piņķos gaidāma jau svētdien.

««Rīgai» ir raksturs, tai ir vīrišķība un pašatdeve. Tie ir elementi, kas palīdz uzvarēt izslēgšanas spēlēs,» uzskata Tambijevs. Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties