04.10.2017. 22:39

Krievijas Augstākajā līgā (VHL) turpina uzvarēt Leonīda Tambijeva trenētā Sanktpēterburgas „Dynamo”. Šovakar komanda pārspēja „Sarov” ar 3:0, bet uzbrucējs Kirils Tambijevs piedalījās visos vārtu guvumos, trīs reizes rezultatīvi piespēlējot saviem partneriem. Uzbrucējs laukumā pavadīja 17:19 minūtes un spēli pabeidza ar lietderību +2. Sezonas piecos mačos Tambijevs guvis divus vārtus un atdevis piecas piespēles, bet „Dynamo” ieņem pirmo vietu VHL ar 22 punktiem deviņās spēlēs.

Alpu Hokeja līgā „Kitzbuheler” piedzīvoja sagrāvi pret Jesenices HDD ar 1:8. Uzbrucēji Gatis Sprukts un Oļegs Šišļaņņikovs nepiedalījās vienīgajā vārtu guvumā, Spruktam -3 šajā mačā, bet sezonas sešos mačos divi vārti, piespēle un -1, Šišļaņņikovam -2 spēlē, sezonā 2+1 un neitrāls lietderības koeficients.

Imatras „Kettera” piedzīvoja zaudējumu pret Īsalmi IPK ar 2:3. Uzbrucējs Rūdolfs Maslovskis spēlēja „Kettera” trešajā uzbrucēju virknējumā, laukumā pavadīja 15:30 minūtes, rezultativitātes punktus neguva un pabeidza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Pēc divām spēlēm „Kettera” ieņem desmito vietu 12 komandu konkurencē, nespējot tikt pie punktiem līdzšinējos divos mačos.

Zviedrijas otrajā pēc spēka līgā „Timra” pārspēja Solnas AIK ar 4:2. Maksims Ponomarenko spēlēja trešajā aizsargu pāri, laukumā pavadīja 6:59 minūtes, bet viņa lietderības koeficients palika neitrāls. Pagaidām aizsargs nav ticis pie rezultativitātes punktiem šosezon. „Timra” ieņem ceturto vietu „Allsvenskan” līgā ar 11 punktiem piecās spēlēs.