21.12.2017. 22:58

Leonīda Tambijeva trenētā Sanktpēterburgas „Dynamo” viesos pārspēja Rudnijas „Gornyak” ar 4:1 VHL mačā, noslēdzošajā trešdaļā neļaujot pretiniekiem kaut reizi uzmest pa saviem vārtiem. Šī bija 30. uzvara 37 spēlēs, un „Dynamo” ieņem pirmo vietu līgā ar 89 punktiem 37 spēlēs, otrajā pozīcijā esošajai „SKA-Neva” ir 81 punkts. Tambijevs strādā Sanktpēterburgā trešo gadu – sākumā viņš tika uzaicināts kā Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) kluba „Dynamo” treneris, bet jau nākamajā gadā kļuva par treneri VHL vienībai.

Zviedrijas hokeja čempionātā „Orebro” piekāpās „Karlskrona” ar 2:3, ielaižot izšķirošos vārtus 3:25 minūtēs pirms mača beigām. Rodrigo Ābols tika pie 8:53 minūtēm laukumā, pa vārtiem nemeta, bet spēli noslēdza ar +1. Uzbrucējs aizvadījis 24 spēles Zviedrijā, kurās vienu reizi rezultatīvi piespēlējis, nopelnījis sešas soda minūtes, 15 reizes metis pa vārtiem, bet viņa lietderība ir -4. „Orebro” ar 33 punktiem pēc 27 spēlēm ieņem 11. vietu Zviedrijā.

Izmantotie avoti:Высшая хоккейная лига - Официальный сайтSHL.se

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601