01.04.2012. 19:39
FIBA Eirolīgas «Final Eight» turnīra spēlē par trešo vietu šovakar zaudējumu piedzīvoja Zanes Tamanes un Elīnas Babkinas pārstāvētā Turcijas komanda Stambulas «Fenerbahce».

«Fenerbahce» basketbolistes ar 68:75 atzina Krievijas čempionvienības Jekaterinburgas UGMK pārākumu.

Tamane laukumā pavadītajās nepilnās 34 minūtēs guva 17 punktus (2p. - 7/11, s.m. - 3/3), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, bloķēja divus metienus, pārtvēra divas bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pieļāvā divas kļūdas. Bet Babkina nepilnu 23 minūšu laikā guva sešus punktus (2p. - 2/6, 3p. - 0/1, s.m. - 2/2), atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu un pieļāva piecas kļūdas.

«Fenerbahce» labā 20 punktus guva Endžela Makkautrija, bet UGMK komandas rindās rezultatīvākā ar 18 punktiem bija Sandrīne Grudā.

Šovakar Eirolīgas «Final Eight» turnīra finālmačā tiksies divas Spānijas komandas - Valensijas «Ros Casares» un «Rivas Ecopolis».

Atgādinām, ka septīto vietu turnīrā izcīnīja Aijas Brumermanes pārstāvētā Itālijas komanda Skio «Beretta-Famila», kas ar 65:62 uzvarēja Polijas klubu Krakovas «Wisla Can-Pack».