27.11.2013. 20:57
Trešdien, 27. novembrī, FIBA Eirolīgā basketbolā sievietēm notiek astoņas spēles. Zane Tamane guva 16 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, palīdzot Krakovas "Wisla" viesos pārspēt Ungārijas klubu "Euroleasing". A grupas centrālajā spēlē Jekaterinburgas UGMK izbraukumā Slovākijā pirmo puslaiku zaudēja ar 15 punktu starpību

Krakovas klubs pirmajā puslaikā iekrāja sešu punktu pārsvaru (30:36), pateicoties latviešu un amerikāņu spēlētājām. Zane Tamane otrajā ceturtdaļā guva deviņus no divdesmit viena komandas punkta, sekmējot izrāvienu, kurš turpinājās arī pēc puslaika pārtraukuma. Trešās ceturtdaļas vidū “Wisla” ieguva deviņpadsmit punktu vadību – 32:51. Mājinieces centās atspēlēties, pēdējā ceturtdaļā guva virsroku ar 19:7, taču Krakovas basketbolistes nosargāja uzvaru.

Zane Tamane kļuva par otro rezultatīvāko spēlētāju “Wisla” sastāvā, 31:28 minūtē guva 16 punktus (2p 6/10, 1p 4/5), izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pārķēra trīs bumbas, bloķēja vienu metienu, saņēma divas piezīmes, izprovocēja trīs pārkāpumus un ieguva +/- rādītāju 10. Lavenderas rēķinā 24 punkti un 10 atlēkušās bumbas.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga