05.10.2013. 20:09
Pirmajā no trim šovakar paredzētājām Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēlēm "Talsi/Triobet" savā laukumā ar 3:7 atzina Liepājas "Kuršu" pārākumu. Talseniekiem tas bija ceturtais zaudējums četrās aizvadītajās spēlēs, bet liepājniekiem ceturtais panākums tikpat mačos.

Talsu Valsts ģimnāzijas sporta hallē notikušajā mačā Liepājas "Kurši" jau no paša sākuma nedaudz vairāk apdraudēja pretinieku vārtus, kas jau pirmajās 20 minūtēs deva taustāmu rezultātu – Pēc Ginta Siliņa un Mārtiņa Vēja precīziem raidījumiem viesi izvirzījās vadībā ar 2:0. Spēles vidū Siliņš guva savus otros vārtus šajā spēlē, panākot "Kuršiem" jau ļoti iespaidīgu pārsvaru – 5:0. Tikai pēc tam pie pirmā panākuma tika arī "Talsi/Triobet" florbolisti, kas līdz otrā perioda beigām guva divus vārtus – 2:5. Pēdējā trešdaļā liepājniekiem izdevās palielināt savu pārsvaru un svinēt ceturto uzvaru četrās spēlēs – 7:3. Talsu florbolistiem šis bija jau ceturtais zaudējums četros aizvadītajos mačos.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts Edgars Freimanis, bet rezultatīvākie bija Gints Siliņš ar trim gūtiem vārtiem un Raitis Bušs ar 3 (2+1) punktiem. "Talsi/Triobet" rindās labākā spēlētāja gods tika Jānim Klestrovam, bet rezultatīvākais bija Amirs Alsaids ar 2 (1+1) punktiem.

Izmantotie resursi:floorball.lv

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa