17.01.2015. 23:32

, LSM.LV - Sports

Misāns sekmīgi veica divus lēcienus, savā trešajā piegājienā aizlecot 7,97 metru tālumā un apsteidzot savu tuvāko sekotāju par tieši pusmetru. No sava personīgā rekorda telpās, kas tika sasniegts 2011.gadā, latvietis atpalika par trim centimetriem.

Latvijai zelts bija arī tāllēkšanā sievietēm, kad 6,44 metrus jau savā pirmajā mēģinājumā aizlēca Aiga Grabuste. Trešā ar 5,68 metriem šeit bija Madara Apine.

Mareks Ārents uzvarēja kārtslēkšanas sacensībās vīriešiem, sasniedzot rezultātu 5,40 metri. Pie uzvaras tika arī kārtslēcēja Ildze Bortaščenoka, kura ar diviem veiktiem lēcieniem pārvarēja 2,75 metru augstumu un bija labākā trīs pašmāju sportistu konkurencē.

Vīriem 1000 metru skrējienā ar laiku divas minūtes un 23,30 sekundes uzvarēja Renārs Stepiņš, bet aiz viņa sekoja Pauls Ārents. Sievietēm šajā distancē trešā bija Jeļena Ābele, finišējot pēc divām minūtēm un 49,48 sekundēm, bet uzvaru svinēja lietuviete Egle Balčunaite.

Jānis Baltušs ar laiku 34,67 sekundes uzvarēja 300 metru distancē, bet dāmām labākā bija Gunta Latiševa-Čudare ar laiku 38,06 sekundes. Otrajā vietā šeit palika Aleksandra Koblence.

Citviet 60 metru barjerskrējienā vīriešiem uzvarēja krievs Filips Šabanovs (7,83 sekundes), bet identiskā distancē dāmām labākā bija Ņina Morozova no Krievijas (8,22 sekundes). Vīriem 60 metru sprintā pirmo vietu izcīnīja Aidens Sajerss no Lielbritānijas (6,83 sekundes), bet dāmām pie zelta medaļas tika olimpiete Lina Grinčikaite no Lietuvas (7,44 sekundes). Neviens no Latvijas pārstāvjiem šajās distancēs godalgas neizcīnīja.

Uz starta sacensībās izgāja sportisti no 12 valstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Grieķijas, Itālijas, Somijas, Lielbritānijas un Nīderlandes. Pērn šajās sacensībās piedalījās 15 valstu pārstāvji.

Šogad Kuldīgas Katrīnas kauss norisinājās piekto reizi. Jau trešo gadu šīs sacensības ir iekļautas Eiropas Vieglatlētikas promocijas (EAP) sērijas sacensību kalendārā.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa