05.08.2015. 13:22
Talantīgais latviešu basketbolists Verners Kohs uzaicināts piedalīties Starptautiskās Basketbola federācijas Eiropas nodaļas (FIBA Europe) U-18 Visu zvaigžņu spēlē, pavēstījis sportista aģents Artūrs Kalnītis.

Spēle septembrī Eiropas čempionāta finālturnīra laikā risināsies Francijas pilsētā Lillē.

Nesen notikušajā Eiropas junioru čempionātā, kurā Latvijas izlase izcīnīja desmito vietu, Kohs ilgstoši bija starp sacensību rezultatīvākajiem spēlētājiem, tomēr palika bez punktiem un starp labākajiem punktu guvējiem atkrita uz 11.pozīciju.

Iepriekšējā U-18 Zvaigžņu spēlē pirms diviem gadiem Latviju pārstāvēja Anžejs Pasečņiks un Ivars Rihards Žvīgurs, kurš turklāt kļuva par "slam dunk" konkursa uzvarētāju.

Togad Latvijas U-18 izlase Rīgā notikušajā Eiropas čempionātā bija izcīnījusi ceturto vietu.