21.07.2014. 11:35
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko jaunākajā WTA pasaules vienspēļu rangā, kas publicēts pirmdien, pakāpusies līdz 393.vietai, kas ir viņas karjeras rekords.Iepriekš Ostapenko rangā nebija bijusi augstāk par 477.vietu, bet pēc sava triumfa...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Iepriekš Ostapenko rangā nebija bijusi augstāk par 477.vietu, bet pēc sava triumfa Vimbldonas čempionāta junioru turnīrā viņa jūlija sākumā pakāpās līdz ranga 405.pozīcijai. Pagājušajā nedēļā Latvijas pārstāve rangā zaudēja divas pozīcijas, bet nu viņa pakāpusies par 14 vietām uz 393.pozīciju.

Valsts pirmā rakete gan joprojām ir Diāna Marcinkēviča, kura pēc tam, kad pagājušajā nedēļā izkrita no ranga otrā simta, tagad zaudējusi vēl trīs pozīcijas un atkāpusies uz 209.vietu.

Pasaules vienspēļu ranga labāko divsimtniekā Marcinkēviča iekļuva aprīļa beigās, pakāpjoties uz 196.vietu.

Tikmēr Latvijas labākā tenisista Ernesta Gulbja pusmāsa Laura Gulbe rangā pakāpusies par vienu pozīciju uz 1230.vietu.

Ranga pirmajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas.

Līderes godu saglabājusi amerikāniete Serēna Viljamsa, kura ir gados vecākā ranga pirmā rakete tā vēsturē, bet otro vietu joprojām ieņem Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāja Na Li no Ķīnas. Savukārt trešā ir Francijas atklātā čempionāta fināliste Simona Halepa no Rumānijas, bet viņai seko Vimbldonas čempionātā uzvarējusī čehiete Petra Kvitova.

Piektā ir poliete Agņeška Radvanska, bet viņai seko Francijas turnīra uzvarētāja Marija Šarapova no Krievijas. Vimbldonas turnīra finālā iekļuvusī kanādiete Eižēnija Bušāra joprojām ir septītā, bet pirmā desmitnieka beigās nemainīgi atrodas Angelika Kerbere no Vācijas, serbiete Jeļena Jankoviča un Viktorija Azarenka no Baltkrievijas.

Pagājušās nedēļas WTA raudzes turnīros Stambulā un Bostadē uzvarēja Karolīne Vozņacki no Dānijas un vāciete Mona Bartela.

Dubultspēļu rangā Marcinkēviča atguvusi vienu vietu un tagad ieņem 150.pozīciju, bet Līga Dekmeijere atguvusi četras vietas un ieņem 229.pozīciju. Arī Ostapenko rangā pakāpusies par četrām vietām uz 477.pozīciju.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties