10.12.2013. 22:17
Boksa leģendai Maikam Taisonam (50-6, 44KO) nebūs iespēja reklamēt savu jauno grāmatu "Maiks Taisons: neapstrīdamā patiesība" Lielbritānijā, jo to liedz nesen šajā valstī pieņemtais likums, vēsta "Independent".

47 gadus vecais Taisons bija plānojis doties uz Lielbritāniju, lai tur reklamētu savu grāmatu, taču pēdējā brīdī ceļojumu bijis spiests atcelt pēc nesen pieņemtajām izmaiņām likumdošanā, kas paredz, ka cilvēkam, kam savā valstī piespriests reāls cietumsodu vismaz četru gadu apmērā ir liegts iebraukt Lielbritānijā.

Jāatgādina, ka 1991.gada jūlijā Taisons tika arestēts par tobrīd 18 gadus vecās skaistuma karalienes Dezirē Vašingtones izvarošanu. Lai gan bokseris apgalvoja, ka sekss noticis ar Vašingtones piekrišanu, tiesa viņam piesprieda sešu gadu cietumsodu un vēl četrus gadus nosacīti. Tiesa, Taisonu, kurš ieslodzījuma laikā pievērsās Islāma ticībai, atbrīvoja jau pēc trim gadiem.

Taisona pārstāvis Hārpers Kolinss norādīja, ka par izmaiņām likumdošanā viņi nav tikuši brīdināti. Tagad pieņemts lēmums Taisona grāmatas prezentāciju pārcelt uz Francijas galvaspilsētu Parīzi. Daudzi gan pauduši neizpratni, ka Taisonam nebūs iespēja iekļūt Lielbritānijā, jo šo gadu laikā bijušais bokseris ir krietni mainījies un no agresora kļuvis par miermīlīgu cilvēku.

Izmantotie resursi:The Independent | News | UK and Worldwide News...Daugavpils Ledus sporta skola Stacijas 45a, Daugavpils, LV-5401
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties