01.09.2016. 13:56
Ar uzvaru ceļu pretī Jūrmalas "Masters" pamatturnīram sākuši Latvijas pludmales volejbolisti Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovejs. Latvieši pirmajā mačā ar 2-1 (21:11, 20:22, 15:11) pārspēja ar pirmo numuru izliktos ukraiņus Jaroslavu Gordījevu un Mikolu Babiču.

Vietu Jūrmalas "Masters" grupu turnīrā garantējuši trīs Latvijas pāri, bet par ceturto vietu vajadzēja pacīnīties Tomam Šmēdiņam un Aleksandram Solovejam. Viņiem pretiniekos bija ar pirmo numuru izliktie ukraiņi Jaroslavs Gordījevs un Mikola Babičs. Cīņa solījās būt aizraujoša, bet jau pirmajā setā T. Šmēdiņš un Solovejs uz papīra esošos favorītus pamatīgi pārmācīja, sakaujot ar rezultātu 21:11.

Otro setu ar divām neparocīgām servēm pa T. Šmēdiņu sāka Babičs, kuram gan izdevās gūt tikai vienu punktu. Latviešiem turpinājās problēmas ar servju uzņemšanu, bet kaut kā izdevās nepieļaut pretinieku izrāvienu. Pirmie pie divu punktu pārsvara (7:5) tika tieši Latvijas pludmales volejbolisti, kad ar eisu atzīmējās Solovejs. Uzreiz bija iespēja tikt pie vēl viena punkta, bet Gordījevs labi nospēlēja pie tīkla. Pirms tehniskā pārtraukuma ukraiņi atspēlēja trīs punktu deficītu un, pateicoties Gordījeva labajai spēlei pie tīkla, arī izvirzījās vadībā (11:10).

Pēc tehniskā pārtraukuma cīņa ritēja punkts punktā, līdz Soloveja uzbrukumu atņēma Babičs, pēc brīža noslēdzot uzbrukumu ar precīzu sitienu (18:16). Ukraiņi prieki gan bija īsi, jo nākamās divas izspēles uzvarēja Latvijas duets. Seta galotnē Gordījevs un Babičs tomēr apspēlēja mājiniekus ar 22:20, kas nozīmēja trešo setu.

Trešā seta ievadā ar bloku atzīmējās Solovejs, izvirzot Latvijas duetu vadībā ar 2:0. Turpinājumā izdevās iegūt arī četru punktu pārsvaru, jo pretiniekiem bija problēmas ar servju uzņemšanu (7:3). Seta turpinājumā Ukrainas pludmales volejbolistiem neizdevās apdraudēt latviešu ceļu pretī uzvarai un kvalifikācijas turnīra otrajai kārtai. Spēle noslēdzās ar labvēlīgu rezultātu 2-1 (21:11, 20:22, 15:11).

Līdz ar to Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovejs izšķirošajā mačā par vietu pamatturnīrā plkst. 16:00 cīnīsies ar devīto numuru izliktajiem krieviem Igoru Veličko un Maksimu Sivolapu, kuri pirmajā kārtā apspēlēja tautiešus Maksimu Hudjakovu un Juriju Bogatovu ar 2-0 (21:18, 21:17).

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa