24.12.2013. 21:45
Anglijas Premjerlīgas klubam "Swansea" aptuveni sešas nedēļas nāksies iztikt bez komandas pagājušās sezonas rezultatīvākā spēlētāja Miču, kuram nepieciešama potītes operācija.

27 gadus vecais Miču potītes savainojuma dēļ nepiedalījās svētdienas mačā pret "Everton" (1:2). Vēlāk atklājās, ka spānim nepieciešama operācija. Paredzams, ka laukumā uzbrūkošais pussargs varētu atgriezties pēc sešām nedēļām.

Miču kļuva par vienu no pagājušās sezonas labākajiem pirkumiem Premjerlīgā. Velsas klubs uzbrukuma līnijas spēlētāju no spāņu vienības "Rayo Vallecano" iegādājās par nieka diviem miljoniem mārciņu, par ko pretī saņēmis ļoti rezultatīvu sniegumu – kopš ierašanās klubā 2012. gada vasarā Miču guvis 28 vārtus. Miču šosezon bijis ne tikai potītes, bet arī ceļgala savainojums.

"Swansea" uzbrukuma problēmas nebeidzas ar Miču operāciju. Vismaz līdz februārim palīdzēt nevarēs arī malējais pussargs Neitans Daijers, kuram ir līdzīgs savainojums. Ļoti iespējams, ka janvārī klubam pievienosies kāds priekšējās līnijas spēlētājs. "Swansea" ar 17 spēlēs sakrātiem 20 punktiem ieņem 11. vietu.

Par uzbrucējiem runājot, "Fulham" šodien paziņoja, ka klubā uz diviem mēnešiem atgriezīsies amerikāņu uzbrucējs Klints Dempsijs. Piecus gadus Londonas klubā nospēlējušais un 60 vārtus guvušais Dempsijs (30) Premjerlīgas autsaiderei (19. vieta 20 komandu konkurencē) talkā nāks brīdī, kamēr ASV līgā būs pārtraukums – Dempsijs pārstāv Sietlas "Sounders".Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties