05.01.2014. 20:25
Šodien turpinājās Anglijas kausa izcīņas trešās kārtas spēles. Divu Premjerlīgas klubu cīņā plkst. 18:30 "Old Trafford" stadionā "Manchester United" tikās ar "Swansea City", un uzvaru spēles pašā izskaņā svinēja viesi, izslēdzot savus pretiniekus no turpmākas cīņas par Anglijas kausu. Uzvaras vārti Vilfrīda Bonī rēķinā.

"Manchester United" galvenais treneris Deivids Moizs šajā spēlē deva iespēju vairākiem spēlētājiem, kuri pēdējā laikā bija guvuši maz spēļu praksi. Sākumsastāvā devās Andress Lindegārds, Rio Ferdinands, Aleksandrs Bitners un Darens Flečers, bet Veins Rūnijs pieteikumā nebija savainojuma dēļ. Kaut arī mājinieki spēli uzsāka ar vairākiem uzbrukumiem, "Swansea" jau 12. minūtē uzskatāmi parādīja "Manchester United" ilgstošās problēmas aizsardzībā. Ferdinanda un Džonija Evansa nesaskaņotas darbības rezultātā izveidojās liels plašums laukuma vidū, ko lieliski izmantoja Alekss Posuelo, ar piespēli izvirzot Veinu Rūtledžu vienu pret vārtsargu, ko spēlētājs perfekti izmantoja (0:1)

Mājinieki gan ļoti ātri atguva līdzsvaru, kad pēc Bitnera centrējuma Havjērs Ernandess izdarīja to, ko prot vislabāk, atbrīvojās no aizsarga un raidīja bumbu vārtos (1:1). Izlīdzinājuši rezultātu laukuma saimnieki turpināja uzbrukt vairāk un pēc dažām minūtēm Antonio Valensija raidīja bumbu pāri vārtiem no soda laukuma vidus. Pirmā puslaika beigu daļa tika pavadīta pārsvarā "Swansea" laukuma pusē ar gandrīz nepārtrauktiem "Manchester United" uzbrukumiem, kuriem gan pietrūka noslēdzoša precīza sitiena.

Arī otrajā puslaikā rezultativitāte un īpaši aktīvi uzbrukumi nebija novērojami, kas mājinieku līdzjutējos sāka raisīt neapmierinātību, taču "United" vēl dziļākās problēmās iedzina Fābio, kurš pēc uznākšanas laukumā no rezervistu soliņa par ļoti rupju izklupienu saņēma sarkano kartīti. Spēles pēdējās 10 minūtēs "United" bija spiesta aizvadīt mazākumā, kas ne mazākajā mērā nepalīdzēja tās sniegumam uzbrukumā.

Tiesa, uzbrukums nebija lielākā "United" problēma, jo pēc Rūtledža piespēles 90. minūtē bumbu "United" vārtos raidīja Vilfrīds Bonī. Kompensācijas laikā Mančestras klubam vairs izglābties neizdevās (vēl sliktāk - Bonī bija lieliska iespēja gūt trešos vārtus), un Anglijas kausa izcīņa tai ir beigusies.

"United" šis bija jau ceturtais zaudējums pēdējās sešās mājas spēlēs, turklāt otrā puslaikā vidū savainojumu guva rio Ferdinands. Viņa vietā laukumā devās Fābio, par kura sekmēm vēstīts jau iepriekš.

No citām šodien notikušām spēlēm jāatzīmē "West Ham" apkaunojošais zaudējums ar 0:5 izbraukumā pēc spēka otrās līgas klubam "Nottingham Forest". Londonas "Chelsea" pretinieka laukumā ar 2:0 pieveica bijušā Anglijas izlases galvenā trenera Stīva Maklārena trenēto "Derby County". Ar tādu pašu rezultātu "Liverpool" savā laukumā pārspēja trešās līgas klubu "Oldham Athletic", kura pieteikumā nebija latviešu aizsarga Edija Joksta.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Blackburn Rovers (2) - Man City 1:1 (0:1) Dans 55' - Negredo 45'
Middlesbrough (2) - Hull 0:2 (0:1) Maklīns 10' Prošvits 61'
West Brom - Crystal Palace 0:1 (0:1) Geils 22'
Stoke - Leicester (2) 2:1 (1:0) Džounss 16' Adamss 55' - Nadžents 77'
Southampton - Burnley (2) 4:3 (2:0) Klains 22' Lamberts 28' Rodrigess 66' Lalana 73' - Vouks 51' Ings 57' Longs 87'
Newcastle - Cardiff 1:2 (0:0) Sisē 62' - Nūns 73' Kembels 80'
Norwich - Fulham 1:1 (1:1) Snodgrāss 45' - Bents 40'
Aston Villa - Sheffield United (3) 1:2 (0:1) Heleniuss 75' - Mērfijs 20' Flinss 81'
Everton - QPR (2) 4:0 (2:0) Bārklijs 34' Jelavičs 44'68' Koulmens 76'
Arsenal - Tottenham 2:0 (1:0) Kasorla 31' Rosickis 62'
Nottingham Forest (2) - West Ham 5:0 (1:0) Apdons 12'(11m) Patersons 65'71'79' Rīds 90'
Sunderland - Carlisle (3) 3:1 (1:1) Džonsons 34' O'Henlons 50'(s.v.) Bā 90' - Robsons 43'
Derby County (2) - Chelsea 0:2 (0:0) Obi Mikels 66' Oskars 71'
Liverpool - Oldham Athletic (3) 2:0 (0:0) Aspass 54' Tarkovskis 82'(s.v.)
Man United - Swansea 1:2 (1:1) Ernandess 16' - Rūtledžs 12' Bonī 90`

Izmantotie resursi:Live scores, results, fixtures, tables,...

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa