17.09.2014. 15:39
Svētdien, 21. septembrī, pulksten 12:00 Rīgā esošajā Biķernieku sporta kompleksā norisināsies Latvijas lielākā jaunatnes riteņbraukšanas sacensību seriāla "Baltais Cerību kauss" priekšpēdējais septītais posms. Jaunie šosejas riteņbraucēji sacentīsies aizraujošajos kritērija braucienos.

Šajā sezonā, pateicoties akciju sabiedrības "Tukuma Piens" atbalstam, Latvijas Riteņbraukšanas federācija populāro "Cerību kausu", pārveidojusi par lielāko pašmāju jaunatnes šosejas riteņbraukšanas sacensību seriālu, kas norisinās astoņos posmos dažādās Latvijas pilsētās un novados. Jaunie riteņbraucēji seriāla ietvaros cīnās ne tikai par uzvarām posmos, bet arī kopvērtējumā, kur galvenā balva ir jauni šosejas velosipēdi.

Šo svētdien Biķernieku sporta kompleksā norisināsies "Baltais Cerību kausa" septītais posms, kurā riteņbraucēji sacentīsies aizraujošajos kritērija braucienos pa 1,7 kilometru garo apli. Kritērija braucienus īpaši interesantus padara tas, ka tie ir ļoti dinamiski. Tam par iemeslu ir tas, ka katra apļa beigās sportisti sacenšas par vērtīgajiem starpfiniša punktiem.

Pulksten 12:00 sacensības atklās zēnu un meiteņu grupu braucēji, kuri veiks desmit apļus. Zēnu grupā pārliecinošs līderis ir dobelnieks Ādams Veins Rozenfelds, kurš iekrājis 113 punktus. 87 punkti un dalīta otrā vieta ir uzreiz diviem sportistiem - "RRS/ Nordeķi/ Grīva" riteņbraucējam Ričarda Robertam Saujam un Ņikitam Lukašokam no "RRS/ Alfa".

Jaunieši savas sacensības uzsāks ap pulksten 12:40. Viņiem priekšā gaidāmi 18 apļi ar starpfinišiem. Arī šeit gaidāmas ļoti aizraujošas cīņas par uzvaru posmā un labākām pozīcijām kopvērtējumā. Pēc sešiem posmiem līderis kopvērtējumā ir "NN Sporta kluba/ MSĢ" riteņbraucējs Ulvis Horens Korbergs, kuram 96 punkti. Otrajā vietā tikmēr ir Niklāvs Aleksandrs Čakšs no "RRS/ Pļavņieki/ MSĢ" (81 punkts). Tikmēr trešajā pozīcijā šobrīd ir uzreiz divi sportisti - kuldīdznieks Kristaps Pelčers un "RRS/ Alfa" pārstāvis Juliāns Isajevs (abiem 71 punkts).

Komandu kopvērtējumā šobrīd līderi zēnu vecuma grupā ir "RRS/ Alfa" puiši, bet jauniešu grupas vadībā atrodas "NN Sporta klubs"

Informāciju sagatavoja:Toms MarkssLatvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārsReklāmas baloni Reklāmas baloni Lāčplēša 104, Rīga, LV-1003
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties